Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

TOKİ Erzincan Yoğurtlu sözleşme dönemi sona eriyor!

TOKİ ile Erzincan, Yoğurtlu Belediye Başkanlığı işbirliği çerçevesinde, ön talep toplama yöntemiyle geliştirilen projede hak sahipleri için sözleşme imzalama dönemi bugün sona eriyor..


TOKİ ile Erzincan, Yoğurtlu Belediye Başkanlığı işbirliği çerçevesinde, ön talep toplama yöntemiyle geliştirilen “Erzincan Yoğurtlu Toplu Konut Projesi kapsamındaki konutların Gayrimenkul Satış Sözleşmesi imzalama işlemleri, 17 Ocak'ta başladı. 


Sözleşme imzalama dönemi bugün mesai bitiminde sona eriyor. T. Halk Bankası A.Ş. Erzincan Şubesinde, aşağıdaki programa göre gerçekleştiriliyor.


Başvuru sahiplerinden aşağıdaki belgeler istenecektir:

-T.C. Nüfus Cüzdanı veya nüfus cüzdanı yerine geçen fotoğraflı ve onaylı kimlik belgesi ve bu belgenin bir adet fotokopisi ve T.C. kimlik numarası


-Sözleşmenin vekâleten yapılması durumunda, adına sözleşme imzalayacak kişi için düzenlenmiş, “Adıma Gayrimenkul Satış Sözleşmesi imzalamaya yetkilidir.” veya “Adıma Gayrimenkul alımı ile ilgili her türlü belgeyi imzalamaya yetkilidir.” ifadesini içeren noter tasdikli Vekâletname ve vekil olan kişinin nüfus cüzdanı veya yerine geçen belge.

Önerilen Bağlantılar : TOKİ indirim 2016