Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

TOKİ Erzurum Aşkale Kentsel Dönüşüm Konutları kura!

TOKİ Erzurum Aşkale Kentsel Dönüşüm Konutları kapsamında toplam 23 adet konut alt gelir grubu için ve 3 adet konut ise standart grup için satışa çıkarıldı..


TOKİ Erzurum Aşkale Kentsel Dönüşüm Konutları kapsamında toplam 23 adet konut alt gelir grubu için ve 3 adet konut ise standart grup için satışa çıkarıldı. Projede fiyatlar 96 bin 650 liradan başlangıç gösteriyor.


TOKİ Erzurum Aşkale Kentsel Dönüşüm Konutları'nda konut sayısından daha fazla başvuru olmadığı için kura çekilişi yapılmayacak.


Standart gelir grubu için 24 Mayıs 2016 tarihinde, alt gelir grubu için ise başvuruda bulunan alıcılar 23 Mayıs 2016 tarihinde belirlenen program çerçevesinde Ziraat Bankası Erzurum Aşkale şubesinde “Konut Seçimi ve Gayrimenkul Satış Sözleşmesi” işlemlerini gerçekleştirecek.


“Konut Seçimi ve Gayrimenkul Satış Sözleşmesi” imzalama işlemleri 23-24 Mayıs 2016 tarihleri arasında başvuru önceliğine göre yapılacak. 

Sözleşme imzalama işlemleri Ziraat Bankası Erzurum Aşkale şubesinde ilan edilecek program çerçevesinde gerçekleştirilecek.Alt gelir grubu sözleşme imzalama işlemleri için tıklayınız.


Standart gelir grubu sözleşme imzalama işlemleri için tıklayınız.

Önerilen Bağlantılar : TOKİ indirim 2016