Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

TOKİ Giresun Merkez Aksu ve Küçükköy satış işlemleri!

TOKİ Giresun Merkez Aksu ve Küçükköy Projesi'ndeki konutlar için başvuru dönemi 15 Temmuz'da sona ermiş olup kura çekilişi bugün yapılacaktı. Ancak çekiliş iptal edildi..


TOKİ Giresun Merkez Aksu ve Küçükköy Projesi'nde toplam 592 konut bulunuyor. Bu konutlar için başvuru dönemi 15 Temmuz'da sona ermiş olup kura çekilişi bugün yapılacaktı.


Ancak satışa sunulan konut sayısından az başvuru alınması nedeni ile kura çekilişi yapılmayacak, başvuru sırası dikkate alınarak hak sahiplerine konutlar satılacak.


TOKİ tarafından düzenlenecek konut seçimi ve satış sözleşmesi imzalama programı ayrıca web sayfasında ilan edilecektir.   


Giresun Merkez Aksu ve Küçükköy Projesi kapsamında kuralı satış yöntemiyle satışa sunulan toplam 286 adet 2+1 konut için 161 başvuru, toplam 306 adet 3+1 konut için 117 başvuru alındı.


Satışa sunulan konut sayısından az başvuru alındığından daha önce ilan edildiği şekilde 01 Ağustos – 12 Ağustos 2016 tarihleri arasında başvuru sırası dikkate alınarak hak sahiplerine Türkiye Halk Bankası A.Ş. Giresun Merkez Şubesi’nde konut seçimi yaptırılacak ve aynı gün satış sözleşmesi imzalatılacaktır.Önerilen Bağlantılar : TOKİ indirim 2016