Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

TOKİ indirim kampanyası yarın sona eriyor!

24 Nisan'da başlatılan TOKİ tarafından borcunu erken ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve işyeri alıcılarına yönelik yüzde 20 indirim kampanyası yarın sona eriyor..


TOKİ tarafından borcunu erken ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve işyeri alıcılarına yönelik her yıl yapılan yüzde 20 indirim kampanyasına başvurular 24 Nisan'da başlamıştı.


Borcunu erken kapatıp tapusunu almak isteyen konut ve işyeri alıcılarından gelen yoğun talep nedeni ile geri ödemeleri devam eden gayrimenkuller için düzenlenen kampanya yarın sona eriyor.


Kampanyadan yararlanmak isteyen vatandaşların yarın akşama kadar başvurularını yapması gerekiyor. Bu tarihten sonra yapılacak borç kapatmalarında söz konusu indirim oranından yararlanılması mümkün olmayacak.


Kampanyadan, satışları 2016 yılı sonuna kadar gerçekleştirilmiş ve geri ödeme taksiti 2016 yılı sonuna kadar başlamış olan konut ve iş yerleri sahipleri yararlanabiliyor. Vadesi 12 ay ve daha az kalan projelerimiz indirim kampanyasına dâhil edilmedi.


Geçen yıl borcunu ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve iş yeri alıcılarına yönelik indirim kampanyasından 17 bin 706 kişinin faydalandı. Toplam 950 milyon 767 bin lira borç kapatıldı.Önerilen Bağlantılar : TOKİ indirim 2016