Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

TOKİ İzmir Bayındır Alt Gelir Grubu kura çekilişi sonuçları!

TOKİ'nin İzmir Bayındır'da hayata geçirdiği projedeki Alt Gelir Grubu kapsamında 51 konut için kura çekilişi az önce başladı..


TOKİ'nin İzmir Bayındır'da hayata geçirdiği projedeki Alt Gelir Grubu kapsamında 51 konut bugün kura yöntemi ile satılıyor. 


İzmir Bayındır Alt Gelir Grubu Konut Projesi” kapsamında İdare tarafından inşa ettirilen 1 oda 1 salon nitelikli 17 adet konut, 2 oda 1 salon nitelikli 34 adet, 26 Aralık 2016 - 27 Ocak 2017 tarihleri arasında Türkiye Halk Bankası A.Ş’nin İzmir ilindeki yetkili tüm Şubeleri aracılığı ile Kuralı Satış yöntemi ile satışa sunulmaktadır. 


Projedeki 1 oda 1 salon tipindeki 17 daire 83 bin 941 liradan satılıyor. 34 adet 2 oda 1 salon tipindeki daireler ise 92 bin 832 lira ile 99 bin 557 lira arasında değişen fiyatlarla alıcılarını bekliyor. Projede yüzde 12 ve 20 peşinatlı ödemeler yapılabiliyor.


Kurada, asil ve yedek olarak hak sahibi olamayanlar başvuru bedellerini, 10 Şubat 2017 tarihinden itibaren T. Halk Bankası A.Ş. yetkili Şube’lerinden geri alabilecektir.


TOKİ İzmir Bayındır Alt Gelir Grubu kura çekilişi sonuçları, kura bitiminde burada yer alacak. Kura sonucu konut satın alma hakkı kazanan ancak sözleşme imzalamayan asil ve yedek alıcılar başvuru bedellerini 04 Mart 2017 tarihinden itibaren T. Halk Bankası A.Ş. yetkili Şube’lerinden geri alabilecek.


TOKİ İzmir Bayındır Alt Gelir Grubu kura çekilişi sonuçları!


TOKİ İzmir Bayındır Alt Gelir Grubu kura çekilişi sonuçları!


Kura sonuçları için tıklayın.


Satış duyurusu için tıklayın.


Başvuru listesi için tıklayın.

Önerilen Bağlantılar : TOKİ indirim 2016