Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

TOKİ Kastamonu Küre sözleşme dönemi yarın son!

2 Ocak'ta başlayan Kastamonu Küre 106 2+1 tipi Asil Konut Alıcıları için sözleşme imzalama dönemi yarın sona eriyor.


2 Ocak'ta başlayan Kastamonu Küre 106 2+1 tipi Asil Konut Alıcıları için sözleşme imzalama dönemi yarın sona eriyor.


Kastamonu Küre sözleşmeleri için asil hak sahipleri kendilerine belirtilen gün ve saatte bankada hazır bulunmaları gerekiyor.


Program çerçevesinde sözleşme imzalama işlemleri T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Küre Şubesinde saat 09:00’da başlayacak olup; bankaya giderken alınacak belgeler şu şekilde;


T.C. Nüfus Cüzdanı veya nüfus cüzdanı yerine geçen fotoğraflı ve onaylı kimlik belgesi ve bu belgenin bir adet fotokopisi ve T.C. Kimlik numarası (Şube tarafından kişinin dosyasında saklanacak).


Sözleşmenin vekâleten yapılması durumunda, adına sözleşme imzalayacak kişi için düzenlenmiş, “Adıma Gayrimenkul Satış Sözleşmesi imzalamaya yetkilidir.” veya “Adıma Gayrimenkul alımı ile ilgili her türlü belgeyi imzalamaya yetkilidir.” ifadesini içeren noter tasdikli Vekâletname ve vekil olan kişinin Nüfus Cüzdanı veya yerine geçen belge.


B1 tipi konut alıcıları, Küre Belediye Başkanlığı tarafından imzalatılan Başvuru Formunun fotokopisini ibraz ederek sözleşme imzalayacaklardır. (Şube tarafından kişinin dosyasında saklanacaktır.).