Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

TOKİ Kayseri'de Gazeteciler Cemiyeti üyelerine konut yapacak!

TOKİ Kayseri Gazeteciler Cemiyeti üyelerine yönelik yeni konut projesi yapılacak. Cemiyet Başkanı Metin Kösedağ, TOKİ ile yapılan çalışmalarda belli bir noktaya gelindiğini ifade etti..


Kayseri Gazeteciler Cemiyeti tarafından düzenlenen iftar programında, Kayseri Gazeteciler Cemiyeti’ne üye kentte çalışan ulusal ve yerel basın çalışanları, kurumların basın müdürleri katıldı. Burada konuşma yapan Cemiyet Başkanı Metin Kösedağ,  TOKİ  ile yapılan çalışmalarda belli bir noktaya gelindiğini ifade ederek, cemiyet üyelerine yaptırılacak konutlar için “Bundan sonraki süreç bizde” dedi. 


Kösedağ konuşmasına, “Bu mutlu tabloyu gördükten sonra bir şey söylemek istiyorum. Son bir yılda üyelerimiz için uğraştığımız bir proje var. TOKİ ile yapılan çalışmalar neticesinde çok önemli bir mesafe kat ettik. 


Araziyi bulduk, tescilini yaptırdık. Artık bundan sonra proje ve plan aşamasında. Allah’ın izniyle bayram sonrasında üye alımlarına başlayacağız, bundan sonraki süreç artık bizim elimizde” şeklinde konuştu.  


Milliyet 

Önerilen Bağlantılar : TOKİ indirim 2016, TOKİ Kayseri kura