Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

TOKİ Konya Ereğli Orhaniye yedek sözleşme dönemi başladı!

Konya Ereğli Orhaniye Mahallesi 334 Konut Projesi kapsamında kuralı satışa sunulan orta gelir grubu (standart ) 234 konuttan kalan 42 adet konut için yedek hak sahiplerinin sözleşme imzalama işlemleri başladı..
TOKİ Konya Ereğli Orhaniye'de 20 Eylül 2018 tarihinde çekilen kurada yedek hak sahibi olan alt gelir grubu konut alıcıları; 22-24 Ekim 2018 tarihleri arasında sözleşmelerini imzaladılar. Kalan konutlar için ise yedek isimlerin sözleşme imzalama dönemi başladı. 


İdare tarafından Konya Ereğli Orhaniye Mahallesi 334 Konut Projesi kapsamında kuralı satışa sunulan orta gelir grubu (standart ) 234 konuttan kalan 42 adet konut için yedek hak sahiplerinin sözleşme imzalama işlemleri, ilan edilen program doğrultusunda;


25 – 31 Ekim 2018 tarihleri arasında T. Halk Bankası A.Ş. Ereğli Şubesinde; Konut Seçim ve Sözleşmesi imzalama (peşinat yatırma) işlemlerini gerçekleştireceklerdir.

 

Hak sahipleri, konut peşinat bedelini (başvuru bedeli düşüldükten sonra kalan tutar) ve masraflarını, peşinat bedeli üzerinden %0,5 (binde beş) oranında banka komisyonu ve banka komisyonu üzerinden %5 (yüzde beş) oranında BSM yatırarak Gayrimenkul Satış Sözleşmesini T. Halk Bankası A.Ş. Ereğli Şubesinde imzalayacaklardır. 


1. Yedek hak sahipleri, ilan edilen programa göre kendisine bildirilen günde, fakat kendi seçim sırası geçtikten sonra, farklı bir saatte seçim yapmak üzere gelirse, o gün için belirlenen alıcılar işlemlerini tamamladıktan sonra seçim yaparak sözleşme imzalayacaklardır. 


2. Kendisine bildirilen günden daha sonraki günlerde sözleşme imzalama işlemleri bitmeden işlem yapmak üzere gelirse, o gün için belirlenen alıcılar işlemlerini tamamladıktan sonra seçim yaparak sözleşme imzalayacaklardır.Sözleşme imzalama programı için tıklayın.

Önerilen Bağlantılar : TOKİ indirim 2016