Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

TOKİ Kuzey Ankara Kentsel Dönüşüm Projesi başvuruları başladı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, Kuzey Ankara Kentsel Dönüşüm Projesi Toplu Konut Uygulaması kapsamındaki 1.2.3.4. ve 14. Etaplarda yer alan 46 konut için başvuru işlemleri bugün başladı..


Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, Kuzey Ankara Kentsel Dönüşüm Projesi Toplu Konut Uygulaması kapsamındaki 1.2.3.4. ve 14. Etaplarda yer alan 46 konut; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile Açık Satışa sunuluyor.


Projede satışa sunulan konutlardan 28 tabesi 3+1 nitelikli, 18 tanesi ise 4+1 nitelikli olup büyüklükleri net 89 metrekare ile 109 metrekare arasında değişiyor.


Kuzey Ankara Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamındaki konutların satış işlemleri Türkiye Halk Bankası A.Ş aracılığıyla yürütülecek ve Temerküz Şube Ulus Merkez Şubesi olacaktır. 


Açık Satış Yöntemiyle satışı gerçekleştirilecek konutların başvuruları bugün başladı. Başvurular 29 Eylül 2017 tarihine kadar ilgili bankanın bütün şubeleri tarafından kabul edilecek.


Projedeki 3 oda 1 salon tipindeki 28 adet daire 93 bin lira ile 112 bin lira arasında değişen fiyatlarla alıcılarını bekliyor.


4 oda 1 salon tipindeki daireler ise 110 bin lira ile 129 bin lira arasında değişen fiyatlarla satılıyor.Satış ilanı için tıklayın.