Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

TOKİ Manisa Yunusemre 1.500 daire başvuruları başladı!

Manisa Yunusemre 2. Etap 1. Kısım ve 2. Kısım Projesi Toplu Konut Uygulamaları kapsamında İdare tarafından inşa ettirilen 1.500 adet konut için başvurular başladı...


Manisa Yunusemre 2. Etap 1. Kısım ve 2. Kısım Projesi Toplu Konut Uygulamaları kapsamında İdare tarafından inşa ettirilen 1.062 adet standart konut 438 adet Alt Gelir Grubu konut olmak üzere 1.500 adet konut Kuralı Satışa sunuluyor.


“Manisa Yunusemre 2. Etap 1. Kısım ve 2. Kısım Alt Gelir Grubu Konut Projesi” kapsamında İdare tarafından inşa ettirilen 2 oda 1 salon nitelikli toplam 438 adet konut ile 1.062 adet konut için başvurular bugün başladı. Başvurular 6 Temmuz 2018 tarihine kadar alınabilecek. 


T. Halk Bankası A.Ş. aracılığı ile Kuralı Satış yöntemi ile satışa sunulan konutlat için söz konusu müracaatlar;

1. Kategori: Şehit Aileleri, Harp ve Vazife Malulleri ile Dul ve Yetimleri (Sosyal Güvenlik Kurumu’ndan Hak Sahibi Belgesi olan ve daha önce Şehit Ailelerine, Maluller ile Dul ve Yetimlerine açılan faizsiz konut kredisinden yararlanmamış olanlar),

2. Kategori: En az yüzde 40 Engelli Vatandaşlar,

3. Kategori: Emekli Vatandaşlar,

4. Kategori: Diğer Alıcı Adayları,

olmak üzere 4 ayrı kategoride kabul edilecek.


Konutlar sözleşme imzalama tarihinden itibaren 36 ay içerisinde teslim edilecek. Konut alıcısı, sözleşmenin kurulduğu tarihten itibaren on dört gün içinde, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahip olabilecek.


AGG satış duyurusu için tıklayın.Orta Gelir Grubu satış duyurusu için tıklayın.