Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

TOKİ Sakarya Kocaali sözleşme imzalama dönemi başladı!

TOKİ Sakarya Kocaali'de hak sahiplerinin sözleşme imzalama dönemi bugün başladı. Sözleşme imzalama işlemleri 20 Nisan'da tamamlanacak...


Sakarya Kocaali (61 konut)  2+1 ve 3+1 tipi Asil Konut Alıcıları Sözleşme Programı 16  Nisan – 20 Nisan 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olup; asil hak sahipleri kendilerine belirtilen gün ve saatte bankada hazır bulunacaklardır. 


Ekte yer alan program çerçevesinde sözleşme imzalama işlemleri saat 09:00’da başlayacak olup; kişiler kendi imkanları ile T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Kocaali Şubesine ulaşım sağlayacaklardır.


Banka’ya giderken;

T.C. Nüfus Cüzdanı veya nüfus cüzdanı yerine geçen fotoğraflı ve onaylı kimlik belgesi ve bu belgenin bir adet fotokopisi ve T.C. Kimlik numarası (Şube tarafından kişinin dosyasında saklanacak).


Sözleşmenin vekâleten yapılması durumunda, adına sözleşme imzalayacak kişi için düzenlenmiş, “Adıma Gayrimenkul Satış Sözleşmesi imzalamaya yetkilidir.” veya “Adıma Gayrimenkul alımı ile ilgili her türlü belgeyi imzalamaya yetkilidir.” ifadesini içeren noter tasdikli Vekâletname ve vekil olan kişinin Nüfus Cüzdanı veya yerine geçen belge.


SA, SC, S-NT tipi konut alıcıları, Kocaali Belediye Başkanlığı tarafından imzalatılan Başvuru Formunun fotokopisini ibraz ederek sözleşme imzalayacaklardır. (Şube tarafından kişinin dosyasında saklanacaktır.).