Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

TOKİ Şanlıurfa Maşuk 2017 kura çekilişi sonuçları!

TOKİ'nin Şanlıurfa Maşuk'ta 4.Bölge hayata geçirdiği projede yer alan 699 adet 3+1 konut için konut alma hakkı ve konut belirleme kurası saat 11:00'de başladı..


TOKİ'nin Şanlıurfa Maşuk'ta 4.Bölge hayata geçirdiği projede yer alan 699 adet 3+1 konut için konut alma hakkı ve konut belirleme kurası bugün Şanlıurfa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü GAP Arena Kapalı Spor Salonu’nda çekiliyor.


TOKİ Şanlıurfa Maşuk 2017 kurası bugün saat 11:00’de başladı. Ancak TOKİ Şanlıurfa Maşuk Projesi'ndeki 4+1 tipli konutlara, konut sayısından az başvuru geldiği için, “Konut Alma Hakkı ve Belirleme Kurası” çekilmeyecek.


Bu daireler için başvuru önceliğine göre “Konut Seçimi ve Gayrimenkul Satış Sözleşmesi” imzalama işlemleri gerçekleştirilecektir. 


Ş. Urfa Maşuk 4.Bölge Toplu Konut Uygulaması kapsamında, 4+1 konut seçimleri, ilan edilen konut seçim programında, kendileri için belirtilen gün ve saatte, Ş. Urfa Maşuk 4.Bölge Şantiyesinde yapılacak, konut seçimini yapan alıcı, ertesi günde T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Şanlıurfa İpekyolu Şubesinde Gayrimenkul Satış Sözleşmesi imzalayacaktır.


TOKİ Şanlıurfa Maşuk 2017 kura çekilişi sonuçları 

TOKİ Şanlıurfa Maşuk 2017 kura çekilişi sonuçları açıklandı. TOKİ Şanlıurfa Maşuk 2017 kura çekilişi sonuçları isim listesi için tıklayın.


Önerilen Bağlantılar : TOKİ indirim 2016