Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

TOKİ Şanlıurfa Maşuk 4. Bölge 1. Ve 2. Etap kura sonuçları 2017!

1364 konutluk TOKİ Şanlıurfa Maşuk 4. Bölge 1. Ve 2. Etap Evleri için kura yarın çekiliyor. TOKİ Şanlıurfa Maşuk 4. Bölge 1. Ve 2. Etap kura sonuçları açıklandıktan sonra burada yer alacak..


1364 konutluk TOKİ Şanlıurfa Maşuk 4. Bölge 1. Ve 2. Etap Evleri için kura yarın çekiliyor. 3+1 ve 4+1 daire tiplerinin yer aldığı projede başvurular daire tipleri için ayrı ayrı alındı. 


Başvuru listelerine göre 4+1 konutlara, konut sayısından az başvuru yapıldı. Bu nedenle 4+1 daireler için “Konut Alma Hakkı ve Belirleme Kurası” çekilmeyerek, başvuru önceliğine göre “Konut Seçimi ve Gayrimenkul Satış Sözleşmesi” imzalama işlemleri gerçekleştirilecek. 


Şanlıurfa Maşuk 4.Bölge Toplu Konut Uygulaması kapsamında, 4+1 konut seçimleri, ilan edilen konut seçim programında, kendileri için belirtilen gün ve saatte, Ş. Urfa Maşuk 4.Bölge Şantiyesinde yapılacak, konut seçimini yapan alıcı, ertesi günde T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Şanlıurfa İpekyolu Şubesinde Gayrimenkul Satış Sözleşmesi imzalayacaktır.


Şanlıurfa Maşuk 4. Bölge 1. Ve 2. Etap projesindeki 3+1 tipli daireler için ise toplam 1644 başvuru gelmiş olup kura çekilişi yarın yapılacak.


TOKİ Şanlıurfa Maşuk 4. Bölge 1. Ve 2. Etap kura sonuçları

TOKİ Şanlıurfa Maşuk 4. Bölge 1. Ve 2. Etap kura sonuçları yarın açıklandıktan sonra burada yer alacak.3+1 başvuruları için tıklayın.


Konut Seçim ve Sözleşme İmzalama İşlemleri Programı 

Önerilen Bağlantılar : TOKİ indirim 2016