Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

TOKİ Şanlıurfa Maşuk 4. Bölge'de hak sahipleri belli oldu!

TOKİ Şanlıurfa Maşuk Projesi'ndeki 3 oda 1 salon tipli daireler için kura bugün çekildi. Urfa Maşuk TOKİ 3+1 kura sonuçları isim listesi belli oldu..


TOKİ tarafından Şanlıurfa Maşuk'ta hayata geçirilen projedeki 3 oda 1 salon tipli daireler için kura bugün çekildi. Urfa Maşuk TOKİ 3+1 kura sonuçları isim listesi belli oldu.


Urfa Maşuk 4.Bölge TOKİ kapsamındaki 699 adet 3+1 konut için kura Şanlıurfa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü GAP  Arena Kapalı Spor Salonu’nda saat 11:00'de başladı. 


4+1 tipli dairelerin de bulunduğu Urfa Maşuk TOKİ Projesi'ndeki 4+1 konutlara, konut sayısından az başvuru geldi. Bu nedenle bu daireler için “Konut Alma Hakkı ve Belirleme Kurası” çekilmedi.


Bu daireler için başvuru önceliğine göre “Konut Seçimi ve Gayrimenkul Satış Sözleşmesi” imzalama işlemleri gerçekleştirilecektir. 


Urfa Maşuk 4.Bölge TOKİ kapsamında, 4+1 konut seçimleri, ilan edilen konut seçim programında, kendileri için belirtilen gün ve saatte, Ş. Urfa Maşuk 4.Bölge Şantiyesinde yapılacak, konut seçimini yapan alıcı, ertesi günde T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Şanlıurfa İpekyolu Şubesinde Gayrimenkul Satış Sözleşmesi imzalayacaktır.TOKİ Şanlıurfa Maşuk 4. Bölge'de hak sahipleri isim listesi 2017 için tıklayın.

Önerilen Bağlantılar : TOKİ indirim 2016