Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

TOKİ Şanlıurfa Maşuk kura çekilişi 2017 yarın!

TOKİ Şanlıurfa Maşuk 4.Bölge Projesi kapsamında 1364 konut satışa sunuluyor. TOKİ Şanlıurfa Maşuk kura çekilişi 2017 yarın gerçekleşecek..


TOKİ Şanlıurfa Maşuk 4.Bölge Projesi kapsamında 1364 konut satışa sunuluyor. TOKİ Şanlıurfa Maşuk'taki konutlar için başvurular 27 Mart – 14 Nisan 2017 tarihleri arasında alındı. 


Projede 3+1 ve 4+1 daire tipleri için başvurular ayrı ayrı kabul edildi. 4+1 konutlara, konut sayısından az başvuru yapıldı.


Bu nedenle 4+1 daireler için “Konut Alma Hakkı ve Belirleme Kurası” çekilmeyerek, başvuru önceliğine göre “Konut Seçimi ve Gayrimenkul Satış Sözleşmesi” imzalama işlemleri gerçekleştirilecek. 


Şanlıurfa Maşuk 4.Bölge Toplu Konut Uygulaması kapsamında, 4+1 konut seçimleri, ilan edilen konut seçim programında, kendileri için belirtilen gün ve saatte, Ş. Urfa Maşuk 4.Bölge Şantiyesinde yapılacak, konut seçimini yapan alıcı, ertesi günde T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Şanlıurfa İpekyolu Şubesinde Gayrimenkul Satış Sözleşmesi imzalayacaktır.


Şanlıurfa Maşuk 4. Bölge 1. Ve 2. Etap projesindeki 3+1 tipli daireler için ise toplam 1644 başvuru gelmiş olup kura çekilişi yarın yapılacak.3+1 başvuruları için tıklayın.


Konut Seçim ve Sözleşme İmzalama İşlemleri Programı 


Önerilen Bağlantılar : TOKİ indirim 2016