Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

TOKİ Şanlıurfa Merkez Akabe sözleşme dönemi başladı!

T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi tarafından Şanlıurfa Merkez Akabe 315 Konut Projesinde satışa sunulan 72 adet konut satışından kalan konutlar için yedek hak sahiplerinin sözleşme imzalama işlemleri bugün başladı..


Şanlıurfa Merkez Akabe 315 Konut Projesi Sözleşme İmzalama İşlemleri bugün başladı. T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi tarafından Şanlıurfa Merkez Akabe 315 Konut Projesinde satışa sunulan 72 adet konut satışından kalan konutlar için yedek hak sahiplerinin sözleşme imzalama işlemleri yarın da devam edecek. 


Hak sahipleri, T.Halk Bankası A.Ş. Şanlıurfa Şubesinde; Konut Seçim ve Sözleşmesi imzalama (peşinat yatırma) işlemlerini gerçekleştireceklerdir.


YEDEK HAK SAHİPLERİ KONUT SEÇİM VE GAYRİMENKUL SATIŞ SÖZLEŞMESİ İMZALAMA İŞLEMLERİ DUYURUSU


Hak sahipleri, konut peşinat bedelini (başvuru bedeli düşüldükten sonra kalan tutar) ve masraflarını, peşinat bedeli üzerinden %0,5 (binde beş) oranında banka komisyonu ve banka komisyonu üzerinden %5 (yüzde beş) oranında BSM yatırarak Gayrimenkul Satış Sözleşmesini T.Halk Bankası A.Ş. Sarıçam Şubesinde imzalayacaklardır. 


1. Yedek hak sahipleri, ilan edilen programa göre kendisine bildirilen günde, fakat kendi seçim sırası geçtikten sonra, farklı bir saatte seçim yapmak üzere gelirse, o gün için belirlenen alıcılar işlemlerini tamamladıktan sonra seçim yaparak sözleşme imzalayacaklardır. 


2. Kendisine bildirilen günden daha sonraki günlerde sözleşme imzalama işlemleri bitmeden işlem yapmak üzere gelirse, o gün için belirlenen alıcılar işlemlerini tamamladıktan sonra seçim yaparak sözleşme imzalayacaklardır.