Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

TOKİ Sivas İmranlı başvuruları başladı!

Açık Satış Yöntemiyle satışı gerçekleştirilecek TOKİ Sivas İmranlı başvuruları bugün başladı. Başvurular en son 30 Eylül 2016 tarihinde ilgili bankanın Temerküz şubesi tarafından kabul edilecektir.


Sivas İmranlı Belediye Projesinde 3+1 konutlara başvuruda bulunan 4 adet konut alıcısına projede 3+1 konut yapılmadığı için stokda bulunan 10 adet konuttan başvuru sırasına göre konut seçme hakkı verilerek konut satışı yapılacaktır.


Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, Sivas İmranlı Toplu Konut Uygulaması kapsamındaki 6 adet konut; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile Açık Satışa sunulacaktır. 


Sivas İmranlı Belediye Projesi kapsamındaki konutların satış işlemleri T.C Ziraat Bankası A.Ş aracılığıyla yürütülecek ve Temerküz Şube İmranlı Şubesi olacaktır. 


Açık Satış Yöntemiyle satışı gerçekleştirilecek konutların başvuruları bugün başladı. Başvurular en son 30 Eylül 2016 tarihinde ilgili bankanın Temerküz şubesi tarafından kabul edilecektir.Satış duyurusu için tıklayın.