Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

TOKİ Trabzon Beşikdüzü 142 konut 51 dükkân ihalesi yapıldı!

TOKİ tarafından Trabzon’un Beşikdüzü İlçesi’nde Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi kapsamında inşa edilecek 142 konut ile 51 dükkânın ihalesi dün yapıldı.


Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Trabzon’un Beşikdüzü İlçesi’nde Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi kapsamında inşa edilecek 142 konut ile 51 dükkânın ihalesi yapıldı. 


TOKİ Trabzon Beşikdüzü 142 konut 51 dükkân ihalesi dün (19 Mart 2018) gerçekleştirildi. İhale kapsamında ayrıca altyapı ve çevre düzenleme işi de yer aldı.


TOKİ Trabzon Beşikdüzü projesi, kapsamında hayata geçirilecek konutların 34’ü 2+1, 108’i ise 3+1 planında tasarlandı. Birleşik 4 bloktan oluşan projede zemin katlar iş yeri olarak planlandı.


TOKİ ile Beşikdüzü Belediyesi işbirliğinde yürütülen “Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi” çerçevesinde yeni konut ve iş yerleri inşa edilerek tasfiye edilmesi planlanan yapıların hak sahiplerine verilmesi hedeflendi.


Modern mimari tarzda hazırlanan projede cephe tasarımlarında ahşap görünümlü cephe kaplamaları, söveler ve geniş balkonlar kullanıldı. Zemin katlardan bitişik 4 blok arasında kalan avlu, iş yeri ve konut sahiplerinin gün içerisinde vakit geçirebileceği bir alan olarak planlandı.TOKİ Trabzon Beşikdüzü 142 konut 51 dükkân ihalesi yapıldı!Önerilen Bağlantılar : TOKİ indirim 2016