Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

TOKİ Trabzon Merkez Tabakhane sözleşme dönemi başladı!

Trabzon Merkez Tabakhane Yenicuma 353 Konut Kentsel Yenileme Projesi Sözleşme İmzalama İşlemleri bugün başladı..


Trabzon Tabakhane Yenicuma 353 Konut Kentsel Yenileme Projesinde yer alan 2 adet hak sahibine ait 4 adet konutun sözleşme imzalama işlemleri bugün başladı. Sözleşmeler 22 Aralık 2017 tarihe kadar imzalanacak.


Bu çerçevede; 


Sözleşmesi imzalama işlemleri, “T. Halk Bankası A.Ş. Trabzon Merkez Şubesi”nde 09:00-12.30 ve 13.30-17:00 arasında gerçekleştirilecektir. 


T. Halk Bankası A.Ş. Trabzon Merkez Şubesinde yapılacak olan sözleşme imzalama işlemleri sırasında; hak sahiplerinin aşağıdaki belgeleri yanlarında bulundurmaları gerekmektedir:


-T.C. numarası bulunan Fotoğraflı nüfus cüzdanı (nüfus cüzdanının aslı kontrol edilerek bir adet fotokopisi alınacaktır) 


-Sözleşme imzalama işlemlerinin vekaleten yapılması durumunda; “TOKİ Başkanlığınca satışa sunulan konutlardan satın almak üzere gayrimenkul satış sözleşmesi imzalamaya, satın almış olduğum konutun peşinatını ödemeye ve borçlanmaya, taksitlerini yatırmaya, KDV, banka komisyonu ve diğer masrafları yatırmaya, bu husustaki tüm evrakları imzalamaya yetkilidir” ibarelerinin vekalette yer alması gerekmektedir. o Varisli veya iştirakli olan hak sahiplerinin veraset ilamları.

Önerilen Bağlantılar : TOKİ indirim 2016