Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

TOKİ Trabzon Tabakhane sözleşme imzalama işlemleri bitiyor!

Trabzon Tabakhane Yenicuma 353 Konut Kentsel Yenileme Projesi sözleşme dönemi bugün sona eriyor..


Trabzon Tabakhane Yenicuma 353 Konut Kentsel Yenileme Projesinde yer alan 1 adet konut hak sahibine ait konutun sözleşme imzalama işlemleri 07 Temmuz'da başladı.  Sözleşme dönemi bugün mesai bitiminde sona eriyor.


Bu çerçevede;

Sözleşmesi imzalama işlemleri, “T. Halk Bankası A.Ş. Trabzon Merkez Şubesi”nde 09:00-12.30 ve 13.30-17:00 arasında gerçekleştirilecektir.


T. Halk Bankası A.Ş. Trabzon Merkez Şubesinde yapılacak olan sözleşme imzalama işlemleri sırasında; hak sahiplerinin aşağıdaki belgeleri yanlarında bulundurmaları gerekmektedir:


o T.C. numarası bulunan Fotoğraflı nüfus cüzdanı (nüfus cüzdanının aslı kontrol edilerek bir adet fotokopisi alınacaktır)


o Sözleşme imzalama işlemlerinin vekaleten yapılması durumunda; “TOKİ Başkanlığınca satışa sunulan konutlardan satın almak üzere gayrimenkul satış sözleşmesi imzalamaya, satın almış olduğum konutun peşinatını ödemeye ve borçlanmaya, taksitlerini yatırmaya, KDV, banka komisyonu ve diğer masrafları yatırmaya, bu husustaki tüm evrakları imzalamaya yetkilidir” ibarelerinin vekalette yer alması gerekmektedir.


o Varisli veya iştirakli olan hak sahiplerinin veraset ilamları.

Önerilen Bağlantılar : TOKİ indirim 2016