Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

TOKİ Trabzon Tabakhane Yenicuma sözleşme dönemi!

TOK Trabzon Tabakhane Yenicuma Projesi kapsamında yer alan konutlar için yedek hak sahiplerinin sözleşme imzalama işlemleri bugün yapılıyor.


TOKİ Trabzon Tabakhane Yenicuma Projesi kapsamında yer alan konutlar için yedek hak sahiplerinin sözleşme imzalama işlemleri bugün yapılıyor.


Hak sahipleri, T. Halk Bankası A.Ş. Trabzon Merkez Şubesinde Konut Seçim ve Sözleşmesi imzalama (peşinat yatırma) işlemlerini gerçekleştireceklerdir. 


Hak sahipleri, konut peşinat bedelini (başvuru bedeli düşüldükten sonra kalan tutar) ve masraflarını, peşinat bedeli üzerinden %0,5 (binde beş) oranında banka komisyonu ve banka komisyonu üzerinden %5 (yüzde beş) oranında BSM yatırarak Gayrimenkul Satış Sözleşmesini T. Halk Bankası A.Ş. Trabzon Merkez Şubesinde imzalayacaklardır. 


1. Yedek hak sahipleri, ilan edilen programa göre kendisine bildirilen günde, fakat kendi seçim sırası geçtikten sonra, farklı bir saatte seçim yapmak üzere gelirse, o gün için belirlenen alıcılar işlemlerini tamamladıktan sonra seçim yaparak sözleşme imzalayacaklardır. 


2. Kendisine bildirilen günden daha sonraki günlerde sözleşme imzalama işlemleri bitmeden işlem yapmak üzere gelirse, o gün için belirlenen alıcılar işlemlerini tamamladıktan sonra seçim yaparak sözleşme imzalayacaklardır. 


Sözleşme imzalama programında belirtilen tarih mesai bitimine kadar yedek hak sahipleri sözleşme imzalama işlemlerini gerçekleştirmezler ise konut alma haklarını kaybedeceklerdir.


Sözleşme imzalama programı için tıklayın.





Önerilen Bağlantılar : TOKİ indirim 2016