Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

TOKİ Trabzon Zağnos Evleri başvuru dönemi başladı!

TOKİ Trabzon Zağnos 226 Adet Konut Projesi kapsamında üretilen 3+1 1(Bir) adet konut ile 4+1 2 (iki) adet konut için başvuru dönemi bugün başladı..


TOKİ Trabzon Zağnos 226 Adet Konut Projesi kapsamında üretilen 3+1 1(Bir) adet konut ile 4+1 2 (iki) adet konut; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile Açık Satışa sunuluyor. 

 

Trabzon Zağnos Projesi kapsamındaki konutların satış işlemleri Türkiye Halk Bankası A.Ş aracılığıyla yürütülecek ve Temerküz Şube Trabzon Merkez Şubesi olacak. 


Açık Satış Yöntemiyle satışı gerçekleştirilecek konutların başvuruları bugün başladı. TOKİ Trabzon Zağnos Evleri için başvurular 29 Aralık 2017 tarihine kadar ilgili bankanın bütün şubeleri tarafından kabul edilecek.


Trabzon Zağnos Projesi kapsamındaki konutların satış işlemleri Türkiye Halk Bankası A.Ş aracılığıyla yürütülecek ve Temerküz Şube Trabzon Merkez Şubesi olacaktır. 


Projedeki daireler 317 bin 900 lira ile 321 bin 550 lira arasında değişen fiyatlarla satılıyor.Satış ilanı için tıklayın.


  


Önerilen Bağlantılar : TOKİ indirim 2016