Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

TOKİ yüzde 20 indirim kampanyası son başvuru günü!

TOKİ tarafından borcunu erken ödeyip tapusunu hemen almak isteyenler için indirim kampanyası başvuruları 21 Ağustos 2017 tarihinde başladı. Peki, TOKİ yüzde 20 indirim kampanyası son başvuru günü ne zaman?


TOKİ tarafından borcunu erken ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve işyeri alıcılarını yönelik her yıl yapılan indirim kampanyasına başvurular 21 Ağustos 2017 tarihinde başladı.


Geçen yıl borcunu ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve iş yeri alıcılarına yönelik indirim kampanyasından 17 bin kişinin faydalandı.


İndirim uygulaması kapsamına alınan projelerdeki konut ve iş yeri alıcılarının başvuru tarihi itibarıyla TOKİ'ye ödemekle yükümlü oldukları aidat, emlak vergisi gibi herhangi bir borcunun bulunmaması gerekiyor.


Kampanya kapsamındaki konut alıcıları, borç bakiyelerini kapatarak söz konusu indirimden faydalanmak istemeleri halinde Gayrimenkul Satış Sözleşmesini imzalamış oldukları aracı bankalardan konut kredisi kullanabiliyor.


TOKİ yüzde 20 indirim kampanyası son başvuru günü

TOKİ yüzde 20 indirim kampanyası son başvuru günü 29 Eylül olup, kampanyadan yararlanmak isteyen kimselerin bu tarihe kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekiyor.
Önerilen Bağlantılar : TOKİ indirim 2016