Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

TOKİ'den Burdur'a 4. Etap geliyor!

Milletvekili Özçelik, TOKİ Başkanna Hâzineye ait olan 35 dönümlük alanda 4. Etap TOKİ yapımı için taleplerini iletti..


Eğlencede büyük indirim! Oyunlar 1 TL! Esenyurt TİKİ Eğlence Dünyası!

AK Parti Burdur Milletvekili Çevre Komisyonu Katip Üyesi, Güvenlik ve İstihbarat Komisyonu Üyesi Bayram Özçelik, Bucak İlçe Başkanı Kadir Yaman, Bucak Belediye Meclis Üyesi Yasin Uğur ve Bucak Belediyesi İmar Müdürü Muhammet Uluşan  TOKİ  Başkanı Mehmet Ergün Turan'ı ziyarette bulundu. 


CAMİ ve ÇUKUR MAHALLEDE KENTSEL DÖNÜŞÜM 

Kentsel Dönüşüm çalışmaları ile Bucak'ın şehirleşmesine ivme kazandırmasını istediklerini belirten AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik "Bucak İlçemiz Camii ve Çukur Mahallelerinde Bucak Belediye Başkanımız Süleyman Mutlu tarafından Kentsel Dönüşüm için çalışmalar başlatılmıştı. Belediyemiz ve TOKİ Başkanlığımızın uzun çalışmaları sonrası İlçe Başkanımız Kadir Yaman ve Belediye Meclis üyemiz Yasin Uğur'la ile birlikte çıkan plan notlarını TOKİ Başkanımızı ziyaret ederek değerlendirdik. Yapılacak olan kentsel dönüşüm ile ilgili TOKİ başkanlığımız tekrar bir çalışma gerçekleştirecek. Birçok şehrimizde gerçekleşen Kentsel dönüşümlerimizle şehirlerimiz ivme kazanıyor. Bucak İlçemizde ve Burdur Merkezimizde gerçekleştirmek istediğimiz kentsel dönüşüm çalışmalarımızla İlimizin şehircilikte ivme kazanmasını istiyoruz." dedi. 


4. ETAP TOKİ İÇİN GÖRÜŞMELER GERÇEKLEŞTİ 

Yeni TOKİ konutlarının yapılması içinde görüşmeler gerçekleştiklerini belirten Milletvekili Özçelik: "Bucak İlçemiz Çamlıca Mahallesinde 3. Etap TOKİ konutlarımızın yapımı hızla devam etmekte. TOKİ konutlarının yapımın tamamlanmasıyla birlikte 151 ailemiz ev sahibi olacak. TOKİ Başkanımıza Hâzineye ait olan 35 dönümlük alanda 4. Etap TOKİ yapımı için talebimizi ilettik. Başkanımız talebimizi olumlu karşıladı. TOKİ olarak gerekli çalışmaları yapacaklarını belirtti." dedi.Burdur Hedef Gazetesi


Önerilen Bağlantılar : TOKİ indirim 2016