Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Torkam Fikirtepe'de 1.101 konut yapacak!

KİPTAŞ ihalesini kazanan Torkam İnşaat, İstanbul'un Fikirtepe İlçesi'nde 1.101 konuttan meydana gelecek yeni projeye imza atacak..


KİPTAŞ ihalesini kazanan Torkam İnşaat, İstanbul'un Fikirtepe İlçesi'nde yeni proje yapacak. Torkam İnşaat, Fikirtepe’nin en dikkat çekici noktasında toplam 1.101 konutluk projeye imza atacak.


5 blok olarak tasarlanan proje toplam inşaat alanı 182 bin 198 metrekarelik alanda yükselecek. Proje sahiplerine anahtar teslim hazır olarak sunacak. 


İhale tutarı KDV dahil 383 milyon 488 bin TL olarak açıklanan Torkam İnşaat Fikirtepe projesinde 511 adet 1+1, 438 adet 2+1, 128 adet 3+1 ve 24 adet 4+1 konuta yer verilecek. Projenin 30 ay içerisinde tamamlanması planlanıyor.


Fikirtepe’deki projeye büyük önem verdiklerini ifade eden Torkam İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Dereli şu ifadeleri kullandı; "Fikirtepe son yıllarda en çok konuşulan semtlerimiz arasında yer aldı. Bu bölgede çok kıymetli projeler yapıldı ve yapılmaya da devam ediyor. Torkam İnşaat olarak biz de hem bilgi birikimimiz hem de tecrübemizle Fikirtepe’de yer almaya, bölgeye değer katmaya ve destek vermeye karar verdik. İhale sonrasında  Kiptaş  ile imzaladığımız sözleşmenin ardından çalışmalarımıza başladık. Kiptaş’ın Fikirtepe projesinde toplam 1.101 konuttan oluşan inşaat yapım işlerine yönelik sözleşmemizi imzaladık ve yer teslimini aldık. Hızlıca üretime geçerek hak sahiplerine müjdeli haberi ulaştırmayı amaçlıyoruz"


Web: http://www.torkam.com.tr/