Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Torkam İnşaat kimin?

Torkam İnşaat, 25 yıldır İnşaat ve Yapı sektöründe faaliyet gösteriyor. Peki, Torkam İnşaat kimin?


Torkam İnşaat, 25 yıldır İnşaat ve Yapı sektöründe faaliyet gösteriyor. Torkam İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Dereli'dir. Torkam İnşaat sektörel faaliyetlerini şu şekilde özetliyor:


"Bugüne kadar grup şirketlerimiz nezdinde tamamlanmış ve devam etmekte olan Konutlar, Rezidans, Ticari Üniteler, Alışveriş Merkezleri, Okullar, Otel ve diğer projelerimiz 1.000.000 m² inşaat alanı ile toplam yatırım tutarı 1 milyar USD hacmine ulaşmıştır. 

 

Şirketimiz orta ve büyük ölçekli nitelikli ve markalı konut, rezidans projeleri ve butik çarşılar geliştirip, bu alanda yatırımlar yapmak suretiyle gayrimenkul sektöründe kontrollü ve istikrarlı büyüme hedefini benimsemiştir. 

 

Türkiye, Bulgaristan ve Cezayir yatırımlarımız bu hedeflerimizin birer göstergesidir. 

 

Yurt içinde ve yurt dışında teknolojik ve finansal gelişmeleri takip ederek, tüketici ihtiyaç ve beklentilerine uygun uluslararası standartlarda, ekonomik, güvenli ve estetik projeler üretmeye devam edeceğiz. 

 

Bu çerçevede, tüm yaşam ortaklarımıza, çalışanlarımıza, tedarikçilerimize, banka ve finans kuruluşlarına ve tüm dostlarımıza saygılar sunarız. "

 

Torkam İnşaat Yatırım A.Ş.

Adres: İstoç Oto Ticaret Merkezi S2 Blok Tem Plaza 25/2 

Mahmutbey / Bağcılar - İSTANBUL


Telefon  : +90 (212) 659 23 80

 

Faks     :+90 (212) 659 77 46

 

E-Mail   :info@torkam.com.tr