Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Trabzon Merkez Pelitli 2. Etap sözleşmeleri imzalandı!

TOKİ tarafından Trabzon Pelitli 2. Etap Projesi’ kapsamında yapımı gerçekleştirilen 41 konutun yedek hak sahipleri için sözleşmeleri imzalandı..


T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Trabzon Pelitli 2. Etap Projesi’ kapsamında yapımı gerçekleştirilen 41 adet 3+1 konut için 29 Ocak 2018 tarihinde “Konut Alma Hakkı Ve Konut Belirleme Kurası” çekildi.


T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Trabzon Pelitli 2.Etap Projesi kapsamında yer alan C2 tipi 3+1 konutlar için yedek hak sahipleri, ilan edilen program doğrultusunda sözleşmelerini imzalamaya dün başladı.


Konut Seçim ve Sözleşmesi imzalama (peşinat yatırma) işlemleri bugün mesai bitimine kadar T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Yomra Şubesinde gerçekleştirilecek.


Hak sahipleri, konut peşinat bedelini (başvuru bedeli düşüldükten sonra kalan tutar) ve masraflarını, peşinat bedeli üzerinden %0,5 (binde beş) oranında banka komisyonu ve banka komisyonu üzerinden %5 (yüzde beş) oranında BSM yatırarak Gayrimenkul Satış Sözleşmesini T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Yomra Şubesinde imzalayacaklardır.


Önerilen Bağlantılar : TOKİ indirim 2016