Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Trabzon Merkez Tabakhane Yenicuma sözleşme dönemi başladı!

Trabzon Tabakhane Yenicuma 353 Konut Kentsel Yenileme Projesinde yer alan 22 adet konut hak sahibine ait konutun sözleşme imzalama işlemleri bugün başladı..


Trabzon Tabakhane Yenicuma 353 Konut Kentsel Yenileme Projesinde yer alan 22 adet konut hak sahibine ait konutun sözleşme imzalama işlemleri bugün başladı. Sözleşmeler 28 Nisan 2017 tarihine kadar gerçekleştirilecek.


Bu çerçevede; 

- Sözleşmesi imzalama işlemleri, “T. Halk Bankası A.Ş. Trabzon Merkez Şubesi”nde 09:00-12.30 ve 13.30-17:00 arasında gerçekleştirilecektir. 


- T. Halk Bankası A.Ş. Trabzon Merkez Şubesinde yapılacak olan sözleşme imzalama işlemleri sırasında; hak sahiplerinin aşağıdaki belgeleri yanlarında bulundurmaları gerekmektedir: o T.C. numarası bulunan Fotoğraflı nüfus cüzdanı (nüfus cüzdanının aslı kontrol edilerek bir adet fotokopisi alınacaktır) 


* Sözleşme imzalama işlemlerinin vekaleten yapılması durumunda; “TOKİ Başkanlığınca satışa sunulan konutlardan satın almak üzere gayrimenkul satış sözleşmesi imzalamaya, satın almış olduğum konutun peşinatını ödemeye ve borçlanmaya, taksitlerini yatırmaya, KDV, banka komisyonu ve diğer masrafları yatırmaya, bu husustaki tüm evrakları imzalamaya yetkilidir” ibarelerinin vekalette yer alması gerekmektedir. 

* Varisli veya iştirakli olan hak sahiplerinin veraset ilamları. 


- Projede yer alan konutlar hemen teslimli olarak satışa sunulmakta olup, teslim işlemleri projenin müşavir firması olan MEGA MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK A.Ş. tarafından gerçekleştirilecektir. 


Gayrimenkul Satış Sözleşmesi imzalama aşamasında peşinat ile K.D.V. bedelinin yatırıldığına dair belge veya dekont görülmeden kesinlikle teslim işlemi gerçekleştirilmeyecektir.


Önerilen Bağlantılar : TOKİ indirim 2016