Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Trabzon Merkez Tabakhane Yenicuma sözleşme imzalama dönemi!

Trabzon Tabakhane Yenicuma 353 Konut Kentsel Yenileme Projesinde yer alan 1 adet hak sahibine ait konutun sözleşme imzalama işlemleri yarın başlıyor..


Trabzon Tabakhane Yenicuma 353 Konut Kentsel Yenileme Projesinde yer alan 1 adet hak sahibine ait konutun sözleşme imzalama işlemleri yarın başlıyor. Sözleşme imzalama için hak sahibinin 28 Şubat 2017 tarihine kadar vakti bulunuyor.


Bu çerçevede;

Sözleşmesi imzalama işlemleri, “T. Halk Bankası A.Ş. Trabzon Merkez Şubesi”nde 09:00-12.30 ve 13.30-17:00 arasında gerçekleştirilecek.


T. Halk Bankası A.Ş. Trabzon Merkez Şubesinde yapılacak olan sözleşme imzalama işlemleri sırasında; hak sahiplerinin aşağıdaki belgeleri yanlarında bulundurmaları gerekmektedir:


-T.C. numarası bulunan Fotoğraflı nüfus cüzdanı (nüfus cüzdanının aslı kontrol edilerek bir adet fotokopisi alınacaktır)


-Sözleşme imzalama işlemlerinin vekaleten yapılması durumunda; “TOKİ Başkanlığınca satışa sunulan konutlardan satın almak üzere gayrimenkul satış sözleşmesi imzalamaya, satın almış olduğum konutun peşinatını ödemeye ve borçlanmaya, taksitlerini yatırmaya, KDV, banka komisyonu ve diğer masrafları yatırmaya, bu husustaki tüm evrakları imzalamaya yetkilidir” ibarelerinin vekalette yer alması gerekmektedir. o Varisli veya iştirakli olan hak sahiplerinin veraset ilamları.Hak sahibi listesi için tıklayın.

Önerilen Bağlantılar : TOKİ indirim 2016