Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Trabzonspor Düzce'de dev tesis yapacak!

Trabzonspor'da yönetim geçen hafta Düzce'de kamp tesisi için yer bakmıştı. Başkan Muharrem Usta'nın Kaynaşlı'da yapılacak yeni tesislerin kulübe uzun vadede büyük katkısı olacağını düşündüğü ve bu projeye bir an önce başlanması için ekibine talimat verdiği belirtildi..


Kendisine ait bir kamp yeri inşa edecek olan Trabzonspor’un yeni adresi Fenerbahçe’nin Topuk Yaylası Tesisleri’ne 28 kilometre mesafede yer alıyor. 


Önümüzdeki senelerde sezon öncesi kamplarını yurt dışı yerine Türkiye'de geçirmek isteyen Trabzonspor'da yönetim geçen hafta Düzce'de kamp tesisi için yer bakmıştı. 


Başkan Muharrem Usta ve ekibinin Düzce'nin Kaynaşlı ilçesine tesis yapmaya karar verdiği öğrenildi.  Bordo-Mavililerin yeni kamp yeri ezeli rakibi Fenerbahçe'nin Topuk Yaylası Tesisleri'ne ise sadece 28 kilometre mesafede yer alıyor. Trabzonspor'un Kaynaşlı'daki tesislerinin tamamlanmasın ardından iki takım resmen komşu olmuş olacak. 


Başkan Muharrem Usta'nın Kaynaşlı'da yapılacak yeni tesislerin kulübe uzun vadede büyük katkısı olacağını düşündüğü ve bu projeye bir an önce başlanması için ekibine talimat verdiği belirtildi. 


Takvim