Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

TURYAP

TURYAP, 1985 yılında kurulmuş bir markalı emlakçı zinciridir. 400'e yakın ofisiyle emlak pazarlama işinde yer alan TURYAP, Ankara Golfkent projesiyle müteahhitlik işine de girmiştir.TURYAP nasıl kurulmuştur, ne iş yapar?


TURYAP; 1985 yılında kurulmuştur. Markalı emlakçılık anlayışı ile çalışmalarına devam eder. TURYAP Yapı, TURYAP Eğitim, TURYAP Sigorta, TURYAP Tapu şirketlerini 2008 yılında TURYAP Holding çatısı altında birleştirmiştir. 

TURYAP


TURYAP Yapı Sanayi; emlak sektörünün ilk franchising organizasyonu olarak Türkiye’de 43 ilde 390 temsilcilik ve 1500 personel yer almaktadır. Hizmet verdiği alanlar; Gayrimenkul müzayedeleri özel projeler, emlak takas, mortgage, entegre bina yönetimi, oto müzayedeleri departmanları ve 3T Residences & Offices.


TURYAP Eğitim ve Yayın;  Borsa Uzmanlığı, Reklamcılık, Halkla İlişkiler, Barmenlik, Krupiyerlik, Garsonluk, Aşçılık, Yabancı Dil, Yabancılara Türkçe ve Astroloji gibi çeşitli alanlarda hizmet vermektedir.  Emlak Pazarı dergisini yayına sokmuştur.


TURYAP Sigorta; Emlak sektöründe mecburi sigortalar için oluşturulmuştur. Acıbadem, Allianz, Zürich ve Mapfre Genel Sigorta şirketleriyle birlikte çalışır. Ayrıca, DASK poliçeleri dışında kasko, trafik, nakliyat, sağlık, özel emeklilik poliçeleri hizmeti de verir. 


TGD Değerleme; 1992 yılından itibaren gayrimenkul değerleme hizmeti vermektedir. 


TURYAP Tapu; 2004 yılında TURYAP bünyesinde yer alıp, 2008 yılında TURYAP Tapu olarak çalışmalarına devam etmiştir. 


TURYAP'ın üye olduğu kuruluşlar hangileridir?


TURYAP, Gayrimenkul Girişimciler Derneği, UFRAD, Royalcert ve İstanbul Ticaret Odası’na üyedir. Türkiye genelinde 390 temsilcisi bulunan TURYAP, 1500 çalışana sahiptir. 


TURYAP

TURYAP’ın boş olan temsilcilik bölgeleri nerelerdir?


TURYAP, Türkiye genelinde 390 temsilciye sahip olup, bazı bölgelerde temsilcilikleri eksiktir. Boş olan bölgelerin bazıları şöyle: 


İstanbul Anadolu Yakası için; Adalar, Bağlarbaşı, Dragos, Dudullu, Kadıköy Çarşı, Küçükbakkalköy, Polonezköy, Samandıra, Vaniköy.


İstanbul Avrupa Yakası için; Aksaray, Ataköy, Beyazıt, Firuzköy, Halıcıoğlu, Güngören, Kocamustafapaşa, Kumkapı, Kumburgaz, Laleli, Okmeydanı, Selimpaşa, Şirinevler, Topkapı.


Ankara için; Abidinpaşa, Basın Evleri, Bilkent, Demetevler, Hoşdere, Keçiören, Nenehatun, Sıhhiye.


İzmir için; Ayrancılar, Bergama, Çeşme Ovacık, Güzelbahçe Avni Akyol,  Pınarbaşı Sanayi, Seferihisar.


Diğer iller için; Adana Barajyolu, Antalya Bahçelievler, Balıkesir Ayvalık, Bursa Gemlik, Çankırı Merkez, Elazığ Merkez, Kocaeli Dilovası, Konya Beyşehir, Manisa Salihli, Muğla Seki, Nevşehir Merkez, Tunceli Merkez, Yozgat Merkez, Zonguldak Ereğli.


TURYAP, Ankara Golfkent projesinin özellikleri ve konutların fiyat aralığı nedir?

1 milyon 260 bin m2 arazi üzerinde projelendirilen Ankara Golfkent, golf konseptiyle bütünleşen konut alanlarının yanında dereler, göller, çarşılar, okullar, sosyal ve idari ünitelerle donatılan dev bir kent niteliği taşıyor. TOKİ Turkuaz, Yaşamkent, Konutkent gibi projelerin yanında çeşitli üniversiteler ve alışveriş merkezleriyle çevrelenen Golfkent doğal yapıya uygun, yaya ulaşımının ağırlıkta olduğu, sosyal donatı dengesinin sağlandığı kendi kendine yeten bir şehir olarak beliriyor.  Eskişehir Yolu’nun 32. km’sinde konumlanan proje Ankara’ya 2640 adet konut kazandıracak. 


TURYAP
Ankara Golfkent


Ankara Golfkent'te fiyatlar, 2012 yılının Kasım ayı itibariyle 148 bin 500 liradan başlıyor, projede yer alan konutların ilk etabı Mart 2013'te teslim edilecek


Projenin birinci etabında; 2 oda 1 salon daireler Kasım 2012 fiyatlarıyla 150 bin liradan, 3 oda 1 salon daireler ise 200 bin liradan satışa sunuldu. Projenin ikinci etabındaki konutların fiyatları ise 148 bin 500 liradan başlıyor, 1 milyon 350 bin liraya kadar yükseliyor. Projeden konut sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor.


Golf Ankara Kent'in birinci etabı Mart ayı içerisinde, ikinci etabı ise 36 ay sonra teslim edilecek.


Ankara Golfkent projesi nerede?

TURYAP

Ankara Golfkent'in merkezi noktalara uzaklığı nedir?

Ankara Golfkent, Çankaya Üniversitesi'ne 3 km, köprülü kavşağa 8 km, Başkent Üniversitesi'ne 11 km, Konutkent'e 12 km Çayyolu'na 14 km, Bilkent'e 16 km ve ODTÜ'ye 20 km mesafede. 


Ankara Golfkent'in iletişim bilgileri neler?


www.ankaragolfkent.com

(312) 299 02 20


Ankara Golfkent Satış Ofisi Adres: Eskişehir Yolu Üzeri 32. km Yenimahalle / Ankara 

Tel: 0312 299 02 20 - 299 02 34


Şantiye  

Tel: 0312 299 15 93-94

Fax: 0312 299 15 96


TURYAP Genel Müdürlük Binası nerede? 

TURYAP


TURYAP'ın iletişim bilgileri neler?


19 Mayıs Caddesi Doktor İsmet Öztürk Sokak Şişli Plaza Ofis Blokları - E Blok Kat: B2 Şişli 34360 İstanbul

Tel: 444 27 80 

Faks: (0212) 380 22 90


www.turyap.com.tr


Önerilen Bağlantılar : TOKİ indirim 2016, TOKİ Aksaray kura