Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Ufuk Öztürk

Regnum Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı’dır. Aynı zamanda OPET’te Yönetim Kurulu Üyesi’dir.


Ufuk Öztürk

Regnum türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Ufuk ÖztürkUfuk Öztürk neler yapmaktadır?


Ufuk Öztürk; Regnum Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı’dır. Babası Fikret Öztürk, öğretmenliği bırakıp Opet’i kurdu. Ufuk Öztürk ise Opet’ten sonra Regnum’u Türkiye’ye getiren insan oldu. Opet’te Yönetim Kurulu Üyesi’dir.


Ufuk Öztürk, Regnum Türkiye ile birlikte hangi projeleri hayata geçirdi?


1.Astrum Towers

2.Tower Bridge

3.Elitkent


Ufuk Öztürk, Türkiye gayrimenkul sektörü ile ilgili neler söyledi?


Regnum Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı olan Ufuk Öztürk, Türkiye gayrimenkul sektörü ile ilgili açıklamalarda bulundu. Türkiye emlak yatırımlarının yabancıya göre ucuz olduğunu dile getiren Öztürk, sözlerine şöyle devam etti:

 

Birinci sınıf 4-5 bin dolarlık metrekare birim fiyatı Londra ve Paris’e göre 3te bir ya da yarı fiyatı. İstanbul, İzmir, Antalya ve Bodrum gibi şehirlerin ciddi yabancı yatırım alacağını düşünüyorum. Depremle atılan adımların da Türkiye’de sektöre 10 yıllık pozitif etkisi olacak.


Ufuk Öztürk, Astrum Towers projesi hakkında ne tür açıklamalarda bulundu?


Astrum Towers projeleri hakkında, Regnum Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Ufuk Öztürk şu açıklamaları yaptı:


Astrum Towers’tan ev sahibi olmak isteyenlerin satış ofisimizde de görecekleri gibi, bol alternatifi olan bir kampanya sunuyoruz. Yani herkesin kafasındaki ödeme koşullarına, şartlarına uyacak seçeneklerimiz var. Getirdiğimiz ödeme modelleriyle kiracı olup kendi evinde yaşamak isteyenler ya da geleceğe yatırım yapmak isteyen fakat özellikle konutunu teslim almak için uzun süre beklemek istemeyen, bu arada da kira geliriyle taksidini karşılamayı hedefleyen herkes Astrum Towers’tan rahatlıkla ev satın alabilecek. Peşinatı olan fakat düşük taksitlerle ev sahibi olmak isteyen veya çok az peşinatı olup taksit ödeyebilecek durumda olan ya da tüm bunların haricinde Regnum’a borçlanarak ev sahibi olmak isteyen herkes için düşünülmüş alternatiflerimiz mevcut. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da bu tip kampanyalar geliştirerek insanları ev sahibi yapmaya devam edeceğiz.


Regnum Hotel & Spa Bansko oteli ile ilgili Ufuk Öztürk yorumları neler oldu?


2012 yılında, Avrupa’nın en popüler kayak merkezlerinden Bulgaristan Bansko’daki oteli “Regnum Hotel & Spa Bansko”, “Balkan Spa Ödülleri”nde 68 adayı geride bırakarak, yatırım dalında “özel ödül”ün sahibi oldu.


Konu ile ilgili Regnum Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Ufuk Öztürk, “Son kazandığımız ödül, çabalarımızın boşa çıkmadığının kanıtı” diye ekliyor. Bölgede, Avrupa’nın popüler kayak bölgelerinden ve hatta Türkiye’den bile çok daha ekonomik fiyatlardan tatil yapmanın mümkün olduğunu vurgulayan Öztürk, “Bansko’nun İstanbul’a arabayla sadece altı saat uzaklıkta olması da, Türk konukların otelimizi tercih etmesinde büyük rol oynuyor. Bu yıl Bulgaristan’da Schengen vize uygulamasına geçilmesi, bölgeye hem Avrupa hem de Türkiye’den turist akışını hızlandıracak” dedi.


Regnum Türkiye nasıl kuruldu?


Regnum Türkiye; Öztürk Şirketler Grubu tarafından yönetilmektedir. Gayrimenkul geliştirme alanında hizmet vermektedir. Firmanın, İngiltere ve Bulgaristan’da planlama, proje ve inşaat aşamasında olan 20’nin üzerinde gayrimenkul yatırımı bulunmaktadır. 


Regnum Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Ufuk Öztürk, Yönetim Kurulu Üyesi Filiz Öztürk ve Genel Müdür Tolga Ozan’dır.


Regnum Türkiye’yi yöneten Öztürk Şirketler Grubu, 1980’li yıllarda Fikret Öztürk tarafından kurulmuştur. Regnum Türkiye dışında gruba dahil olan şirketler arasında Opet, Carya, Güvenok Logistik, Gordes ve Dorada Natural yer almaktadır.


Regnum Türkiye hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için tıklayınız


Ufuk Öztürk iletişim bilgileri nedir?


Regnum Türkiye

Adres: Çamlıca Kısıklı Mah. Alemdağ Cad. Masaldan İş Merkezi D Blok No:4 Üsküdar / İstanbul 

Tel: +90 216 522 68 40 Faks: +90 216 522 68 60


OPET

Adres: Kısıklı Mah. Sarıgazi Cad. No:65 34696 Üsküdar / İstanbul 

Tel: 0 216 522 90 00 Faks: 0 216 522 90 10