Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Ulu İnşaat Panorama Evleri inşaatı hızla sürüyor!

14 bin 149 metrekarelik alan üzerinde 10 blok ve 152 daireden oluşan birinci etabın 2017,13 bin 830 metrekare üzerinde dokuz blok ve 159 daireden oluşan ikinci etabın ise 2018 yılında tamamlanması planlanıyor..


Ulu İnşaat, Antalya Masadağı'nda iki etaptan oluşan Panorama Evleri'nin inşaat çalışmalarını sürdürüyor. 14 bin 149 metrekarelik alan üzerinde 10 blok ve 152 daireden oluşan birinci etabın 2017,13 bin 830 metrekare üzerinde dokuz blok ve 159 daireden oluşan ikinci etabın ise 2018 yılında tamamlanması planlanıyor. Firma, söz konusu proje için 70 milyon liralık yatırım bedeli öngörüyor. 


Panorama Evleri'nin Türkiye'nin ilk aidatsız sitesi olacağına dikkat çeken Ulu Grup Yönetim Kurulu Üyesi Osman Ulu, sitenin bin 100 metrekarelik sosyal alanında 512 metrekare kaydıraktı yüzme havuzu, kafeterya ile fitnes salonu, açık-kapalı otopark. sauna ve çocuk kreşinin bulunduğu bilgisini verdi. Örnek dairelerin hazır olduğunu ayrıca satış sonrası beş yıl teknik servis desteği sunacaklarını aktaran Ulu, Panorama Evleri'nin özellekleriyle ilgili olarak şu bilgileri verdi:, "Projesinde, kişiye özel ödeme kolaylığı sağlanırken, proje Vakıfbank işbirliğiyle uygun kredi imkanı ile alıcılarıyla buluşuyor. Kafe, restoran gibi ticari alanlarıyla sosyal ihtiyaçların karşılanmasını hedefleyen proje, bölgeye ve Antalya'ya yeni bir değer kazandırmayı planlıyor. Çağdaş konut yapılarıyla ev anlayışına yeni bir soluk getiriren proje, Antalya'nın çehresinin değişimine de önemli katkıda bulunuyor." 


Şirketlerinin 2003 yılında 'Ulu Grup' adıyla kurumsal kimliğine kavuştuğunu anlatan Osman Ulu, daha sonra çalışma alanlarını genişleterek inşaat, turizm, tarım ve ortak sağlık güvenlik birimi (OSGB) faaliyetlerini de çalışma alanlarına dahil ettiklerini dile getirdi. Beş yıldızlı otel inşaatları başta olmak üzere iş merkezleri, hastaneler, okul, altyapı ve çevre düzenleme gibi faaliyetlerinin de bulunduğunu ileten Ulu, "Mersin'in Gülnar-Ortaburun turizm merkezinde hizmete açtığımız Resort Hotel ile Doğu Akdeniz. Mersin ve Türkiye'nin marka değerini yükseltiyoruz" dedi.


Dünya EK