Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Ümit Aktay kimdir?

Solid Mimarlık bünyesinde mimari çalışmalarına devam eden Mimar Ümit Aktay kimdir? Ümit Aktay, bugüne kadar hangi projelerde görev aldı?


Ümit Aktay kimdir? Ümit Aktay, 1975 yılında İstanbul’da doğdu. Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, İç Mimarlık Bölümünden 2001 yılında mezun oldu.

 

Banka şubeleri, Fastfood ve çeşitli zincir mağazacılık sektörlerinde çalıştı. 2004 yılında Solid Mimarlık’ı kurdu.

 

Halen banka şubeleri, zincir mağazacılık dekorasyon işleri ve fuar standları projelendirme ve uygulamalarını yönetmektedir.


Solid Mimarlık

Solid Mimarlık 2004 yılından itibaren mimarlık, iç mimarlık ve fuar standı alanlarında çalışmaktadır. Çalışmalarında tasarım ve projelendirmeden montaja kadar olan tüm süreci bünyesinde kontröllü olarak sürdürmektedir. Projeleri çağdaş, akılcı ve gelişen tasarım trendlerini yorumlayarak müşterilerine sunmayı hedefleyen Solid Mimarlık farklı sektörlerdeki firmalara kurumsal kimliklerini ve ürünlerini ön plana çıkaracak konsept çözümler üretmeyi amaçlamaktadır.

 

Solid Mimarlık fuar standı tasarım ve uygulamalarında müşterilerine her türlü profesyonel çözümleri sunmaktadır.

 

Solid Mimarlık iç mimari,mimari tasarım,dekorasyon ve uygulamaları konusunda uzman kadrolarıyla müşterilerine anahtar teslim profesyonel hizmet vermektedir.

 

Solid Mimarlik dokuz yıllık tecrübesiyle fuar standı mimari ve iç mimarlık sektörlerinde doğru çözümler üretmek üzerine kendisini konumlandırmış bir tasarım ve içmimarlık şirketidir.


İletişim bilgileri:

Adres: Ali Nihat Tarlan Caddesi Kahraman Sok. 

Hoffman Plaza No:2  Kat:6  D:13 BOSTANCI - İSTANBUL

Tel: +90 (216) 366 47 70-80

Fax: +90 (216) 366 51 99

Email: info@solidmimarlik.com