Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Ümraniye Şehir Konakları'nda 394 bin TL'ye!

Şehir Konakları, Ümraniye'de 200 milyon TL yatırım değeriyle Sur Yapı tarafından hayata geçiriliyor. 13 dönüm arazi üzerine inşa edilen Şehir Konakları konut projesi, 4 dönümlük bahçe ve yeşil alanlarıyla doğayla iç içe yaşamak isteyenlere hitap ediyor.


Şehir Konakları, Ümraniye'de 200 milyon TL yatırım değeriyle Sur Yapı tarafından hayata geçiriliyor. 13 dönüm arazi üzerine inşa edilen Şehir Konakları konut projesi, 4 dönümlük bahçe ve yeşil alanlarıyla doğayla iç içe yaşamak isteyenlere hitap ediyor. 


Şehir Konaklarında, aralarında 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve bahçe dublekslerinden oluşan 28 farklı metrekare seçeneğinden oluşan 208 adet daire bulunuyor. Konak mimarisinin çağdaş yorumu ile tasarlanan proje 5 katlı bahçe konaklarıyla dikkat çekiyor. 


2 adet 5 katlı bahçe konakları, 9 katlı 3 blok şeklinde teras konakları ve 14 katlı rezidans blokundan oluşan konut projesinde bloklar tasarlanırken birbirinin görüş alanlarına girmemesine özen gösterildi. Ticari alanlar ise caddeye cepheli bir konumda yer alıyor ve böylelikle site dışına da hizmet edebilmeleri sağlanıyor. Projede daire fiyatlar ise 394 bin TL’den başlıyor. 


AVM VE METROYA KOMŞU


Ümraniye bölgesinde yatırımları hakkında bilgi veren Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas; “Ümraniye’de 2012 yılında inşa ettiğimiz Metrogarden konut projesini 1.5 ay gibi kısa bir sürede satarak son derece memnun edici bir sonuca ulaşmıştık. 2014 Eylül ayında da modern bir mimariyle hizmete açtığımız, 8 milyondan fazla ziyaretçiyi ağırladığımız  Metrogarden AVM ile de bölgeye değer kattık. Yeni inşa edeceğimiz konut projesi Şehir Konakları ile de bölgeye yeni bir soluk getireceğimize inanıyoruz. Bu projemiz de Metrogarden AVM’ye ve metro hattına sadece yürüme mesafesinde. Sakinlerimiz otomobillerini dahi kullanmaya gerek duymadan kolaylıkla tüm ihtiyaçlarını giderebilecekler. Şehir Konakları konut projemize yakın konumda, 55 bin metrekare kapalı alana sahip, 400 yataklı Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi de çok yakında hizmete girmeye hazırlanıyor” dedi.


AZ KATLI MİMARİ


Şehir Konakları’nda, modern mimari anlayışını konak tarzıyla harmanladıklarını belirten Elmas şöyle devam etti  “Az katlı mimari tercih ettiğimiz projemizi burada yaşamayı planlayanlara yönelik inşa ediyoruz. Modern mimariyle yorumlanmış konak tipi, az katlı, yatay mimarinin hâkim olduğu Şehir Konakları, şehirli ama içten ve samimi çehresini ortaya koyuyor. Ulaşımı da son derece kolay. Çevreyolu ile üç köprüye kolayca ulaşabilmek mümkün. 2017 yılının başında açılacak olan Üsküdar-Çekmeköy metro hattı üzerindeki istasyona 600 metre uzaklıkta. Metro hattından hiç ayrılmadan Marmaraya direk bağlanarak kısa süre içerisinde Sirkeci’ye ulaşmak mümkün olacak” dedi. 


YÜZDE 10 İNDİRİM


LANSMANA özel yüzde 10 indirimin uygulandığı konut projesinde tamamı peşin ödemelerde ise yüzde 10+10 indirim uygulanıyor. Ayrıca 15 Ekim tarihine kadar devam edecek olan büyük kampanya kapsamında olan projeden 60 ay 0.42 vade imkânı ve 120 ay sabit taksit 0.70 vade ile ev sahibi olabilmek mümkün. Projede 450 metrekare koru alanında meşe, ıhlamur, erguvan ağaçları yer alıyor. Sosyal donatı alanlarında ise tek pota basket sahası, masa tenisi, kapalı havuz, sauna, kafe, çim teras alanları, amfi oturma alanları, macera parkı, açık hava şömine alanı bulunuyor.