Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Vadi Mudanya'da 20 indirim için son gün 31 Aralık!

Vadi Mudanya'da 2016 yılı sonuna kadar yüzde 20 indirimli kampanya devam edecek. Anahtar teslimleri 2017'nin ilk çeyreğinde başlayacak..


Vadi Mudanya projeleri ile ailelere dört mevsim tatil köyü konsepti sunmayı hedeflediklerini kaydeden Mudanya Yapı İnşaat Genel Koordinatörü Kenan Sülün, konutların 175 ila 205 metrekare aralığında bulunduğunu belirtti. Şu an projenin yüzde 50'sinin satıldığını dile getiren Sülün, proje inşaatının yıl sonunda tamamlanmasının planlandığını ve yılın ilk çeyreğinde anahtar teslimine başlayacaklarını ifade etti. 


2016 yılı sonuna kadar yüzde 20 indirimli kampanya başlattıklarını söyleyen Kenan Sülün, dubleks dairelerin kampanya kapsamında 575 bin ila 725 bin TL aralığında satıldığını bildirdi. 


2017'de projenin ikinci etabına başlayacak 


Bu fiyatların neredeyse eksper değerinde olduğunu ileten Kenan Sülün, "Müşteriler isterse fiyatın tamamını kredi kullanabilir. Kredi kullanımında ise yalnızca bir adet daire alma şartımız bulunuyor. Böylelikle rantın da önüne geçiyoruz" yorumunu yaptı. Projelerinin  Ankara  ve İstanbul'un yanı sıra yurtdışından da talep gördüğünü vurgulayan Sülün, Londra, Almanya ve İsviçre'den ev alanların olduğunu bildirdi. 2017 Nisan'da da projenin ikinci etabına başlamayı planladıklarını söyleyen Sülün, bu proje dışında Bodrum ve Milas'ta da proje yapmayı hedeflediklerini vurguladı. 

Mudanya Yapı İnşaat'ın kendi arsaları üzerine inşaat yapma kararıyla 2011'de kurulduğunu bildiren Kenan Sülün, Mudanya'daki ilk projelerini Vadi Mudanya adıyla hayata geçirdiklerini ifade etti. Projelerinin trafik sorunundan uzak, Mudanya, Bursa ve İstanbul'a kolay ulaşımın sağlandığı bir konumda yer aldığını vurgulayan Sülün, "Vadi Mudanya'nın ilk etabı 16 bloktan oluşuyor. Projede 56 dubleks, 16 daire olmak üzere 72 yaşam alanı bulunuyor. Binalar 8.5 şiddetinin üzerinde depreme dayanıklı. Ayrıca kafeterya, restoran, sauna ve çocuk oyun alanı gibi sosyal alanların bulunuyor. Villalarda 3+1 ve 4+1 olmak üzere iki farklı alternatif var. Bunun yanı sıra söz konusu yapılar akıllı ev sistemleriyle donatılıyor" dedi.


Dünya Bölge