Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Vadi Mudanya'da yaşam başladı!

Bursa Mudanya'nın tam kalbinde, kent merkezine yakın mesafede yer alan Vadi Mudanya'da daire teslimleri başladı..


Mudanya Yapı tarafından hayata geçirilen Vadi Mudanya'da daire teslimleri başladı. Bursa Mudanya'nın tam kalbinde, kent merkezine, Budo iskelesine, yeni yapılacak marina ve iskelelere 3 dk yürüme mesafesinde tatil köyü anlayışıyla tek konut projesi olan Vadi Mudanya Evleri, konuklarını yeni bir hayata davet ediyor. 


İnşaat Genel Koordinatörü Kenan Sülün: Uçsuz bucaksız yeşillikler içinde kurulan Vadi Mudanya Evleri'ni, yatay mimari yapısıyla doğaya hükmetmeden, doğayla dost bir anlayışla inşa ettikler ini belirtti. Ahşap ve taş işçiliğinin en iyi şekilde uygulandığı Mudanya'nın ilk ve tek az katlı, bahçeli, dubleks dailerin, sadece bir ev değil içinde hayatın olduğu bir yaşam vaat ettiğini sözlerine ekleyen Sülün. "Vadi Mudanya'da yaşamak demek Mudanya'nın sahilinde uzun yürüyüşler yapmak, yeni yapılacak marinada hayatın farklı lezzetlerini keşfetmek, her yere yürüyüş mesafesi kadar yakın olmak demektir" dedi. 

 

Vadi Mudanya Evleri ile hem geleneksel hem de çağdaş yaşamı bir arada sunduklarını ifade eden ve şehrin kargaşasında, stresli ve yorucu gündelik hayatta, gri binaların içinde boğuldunuz. 


Artık hayatınızın rotasını değiştirmenin zamanı gelmedi mi? diye soran Mudanya Yapı İnşaat Genel Koordinatörü Kenan Sülün, insanların farklı bir yaşam arayışına cevap verdiklerini belirtti. 'Vadi Mudanya Evleri sakinleri bu güzel şehri terk etmeden hayalini kurdukları sahil hayatını 4 mevsim kuş sesleri arasında yaşamaya çok kısa sürede başlayacak" diye konuştu. Web: www.vadimudanya.com