Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Vadişehir'de dükkanlar Ocak'ta satışa çıkıyor!

Dev şehir parklarının yanı başında, yeni vadinin hemen yanında inşa edilen Vadişehir projesi, Başakşehir bölgesinin en fazla ilgi gören yatırımları arasında yer alıyor.


Eğlencede büyük indirim! Oyunlar 1 TL! Esenyurt TİKİ Eğlence Dünyası!

Dev şehir parklarının yanı başında, yeni vadinin hemen yanında inşa edilen Vadişehir projesi, Başakşehir bölgesinin en fazla ilgi gören yatırımları arasında yer alıyor. Özellikle stüdyo ve 1+1 dairelerin yer almadığı Vadişehir'de aile konsepti ön planda. Osmanlı tarzındaki konakları ise, tasarımıyla öne çıkan projenin nazar boncuğu konumunda. Kaba inşaatın tamamlandığı Vadişehir'de teslimler 2017 yılının Haziran ayında yapılacak. 


Ocak'ta dükkanlar satışa çıkıyor


Vadişehir projesinde belirlenen hedef doğrultusunda ilerlediklerini kaydeden Vadişehir Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Akgül “Bugün Vadişehir projesinde kaba inşaatı tamamlamış durumdayız. İnce işlerde de yüzde 50'ler seviyesinin üzerine çıktık. 2017'nin ilk ayında ticari birimlerimizi satışa açacağız. Şimdiden dükkânlar büyük talep gördü. Mağaza satış işlemlerini de sonlandırdıktan sonra, inşaatla birlikte konut satışları da tamamlanmış olacak. Haziran 2017 tarihinde ise teslimleri gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Projemizde en başından beri Türk lirası bazında satış yapıyoruz. Tüm bunlara ek olarak ev alacakları bankaya bulaştırmadan, vade farksız ödeme seçenekleri sunduk. Bu kampanya 60 aya varan fırsatları barındırıyor. Bizim grup şirketlerimiz içinde döviz bürolarımız var. Oradan da bu kampanyaya destek verdik. Halkımız bu konuda bilinçle hareket ediyor. Döviz alımları, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısından sonra tamamen satışa döndü. O dönemde Türk lirası yetiştirmekte zorlandık. 2016'da yaşadığımız sıkıntıları 2017'de geride bırakacağız. Özellikle 2017de hem yatırımlar, hem de talep artacak. Grup olarak 2017'de iki projeyle müşterilerimizin karşısına çıkacağız. Allah birliğimizi, beraberliğimiz bozmasın” diye konuştu.