Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Vadişehir'de yılın son fırsatları!

Başakşehir'de inşa edilen Vadişehir'de yılın son fırsatları kapsamında 36 aya vade farksız, 60 aya 0,50 oran ile kredilendirme imkânı yatırımcılara sunuluyor..


Başakşehir'in merkezinde hayata geçirilen Vadişehir'de konut blokları yükselmeye başladı. Dairelerin büyük kısmının sahiplerini bulduğu projede yılın son fırsatları kapsamında 36 aya vade farksız, 60 aya 0,50 oran ile kredilendirme imkânı yatırımcılara sunuluyor. 


Başakşehir'in en değerli ve merkezi noktasında yer alan sağlık, ulaşım ve sosyal yaşam alanlarının bulunduğu devlet yatırımlarına komşu olan Vadişehir, yüksek standartlarda yaşam vadeden özellikleriyle yatırımcıların öncelikli tercih ettiği proje olarak öne çıkıyor. Irmak Group ve Çolakoğlu Yapı ortaklığında 550 milyon TL. yatırım bedeli ile hayata geçirilen proje, 10 bin konuta ulaşması beklenen yeni etaplarla Başakşehir'in yeni yüzünü oluşturacak. 


Yaşam standartları yüksek bir proje hayata geçiren Ortak Girişim, lüks ve konforlu detaylarla sahip Vadişehir'de yaşam biçimini konut alıcılarına bıraktı.Her aileye hitap eden daire seçeneklerinin yer aldığı projeye konut alıcıları büyük ilgi gösterirken Ortak Girişim, düzenlenen kampanya ile yatırımcılarına sevgi, mutluluk ve yüksek kazanç vadediyor. Vadişehir'de 2+1 ve 3+1 tiplerindeki dairelerin yanı sıra 4+1 konak tipi konutlar da yer alıyor. Mahalle kültürünü yaşatacak konseptte projelendirilen Vadişehir'de daireler 127 m2 ile 216 m2 arasında değişiklik gösteriyor. 


36 AY VADE FARKSIZ ÖDEME KOLAYLIĞI 


Bölgeye ve projenin donatılarına kıyasla ekonomik oranlarda tutulan fiyatlar, projeye olan ilgiyi artırıyor. Aile öncelikli yüksek standartlarda yaşam alanlarının yer aldığı projede yatırımcı, esnek ödeme seçenekleri ile konut sahibi olabiliyor. 0,50 orana 60 ay vade uygulanan projede ayrıca 36 aya vade farksız ödeme seçeneği de yer alıyor. Başakşehir'in en büyük projelerinden Vadişehir'de teslimler ise 2017 yılının ilk çeyreğinde başlayacak. 


http://vadisehir.com.tr