Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Varyant Tower 268 bin TL'den başlayan fiyatlarla ön satışta!

Varyant Tower, Kumko Yapı tarafından İzmir Bornova'da hayata geçiriliyor. Proje 100 metre yüksekliğe sahip olacak şekilde inşa ediliyor. Varyant Tower'da fiyatlar 268 bin TL'den başlıyor..


Varyant Tower, Kumko Yapı tarafından İzmir Bornova'da hayata geçiriliyor. Proje 100 metre yüksekliğe sahip olacak şekilde inşa ediliyor.


Toplam 166 adet konutu bünyesinde barındıran Bornova Varyant Tower'daki daireler ise 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon olarak tasarlandı.


Ön satışta olan projede  Varyant Tower'da fiyatlar 268 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Varyant Tower Projesinde daire teslimlerinin Aralık 2017 tarihinde teslim edilmesi gerekiyor.


Varyant Tower'dan ev sahibi olmak isteyenlere peşinde yüzde 4 indirim yapılıyor. Projede ayrıca yüzde 50 peşinat verilerek, geri kalan tutar firma bünyesinde 18 ay eşit taksitle ödeyebiliyor. İsteyenler yüzde 25 peşinat vererek kalan konut tutarı için kredi kullanabiliyor.


Bahçeşehir Koleji ve Folkart Life'a 750 metre uzaklıkta konumlandırılan projede yüzme havuzu, sauna, fitness salonu, soyunma odası ve otopark gibi ortak kullanım alanları yer alıyor.


Web adresi: http://www.varyanttower.com/

Telefon: 0 (232) 461 31 33


Işıl Seren KESKİN/Emlakansiklopedisi.com