Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Varyap Yalıkavak Evleri!

Varyap Yalıkavak Evleri için bugün basın toplantısı düzenleniyor. Proje, Bodrum’un Tilkicik Koyu’nda 4 bin metrekare arsa alanı üzerinde konumlandırılıyor..


Varyap Yalıkavak Evleri için bugün basın toplantısı düzenleniyor. Proje, Bodrum’un Tilkicik Koyu’nda konumlandırılıyor.


24 daireli olarak planlanan Varyap Yalıkavak Evleri'nde 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon, 5 oda 1 salon ve 6 oda 1 salon tipinde konutlar yer alıyor. 


Projede bulunan dairelerin büyüklükleri 460 ile 900 metrekare arasında değişiyor.


Bodrum Yalıkavak Varyap Evleri 34 bin metrekare arsa alanına sahip. “Varyap Yalıkavak”, daire ve dünyaca ünlü bir otelin yanı sıra plajı ile ön plana çıkıyor.


Varyap CEO’su Mehmet Erdinç Varlıbaş, projeye ilişkin yaptığı açıklamada "Uzun zamandır hazırlığını yürüttüğümüz projedeki satışa sunulacak rezidans ünitelerine özel etkinlikler planlıyoruz. Rezidanslarımızın sınırlı sayıda olması ve yurtdışı müşterilerimizden gelen yoğun talep üzerine, bayram döneminde, Varyap dostlarına ve Bodrum severlere öncelikli seçim hakkı tanımak istiyoruz. Projenin en değerli rezidans bloğunu öncelikle satışa sunacağız ve bunu çok özel fiyat ve ödeme koşulları avantajını sağlayarak yapacağız. Burası Bodrum'da eşine az rastlanır özellikte bir arsa. Varyap Yalıkavak  üstün nitelikli bir proje ve az sayıda üniteye sahip. Varyap ile uzun yıllar bağ kurmuş müşterilerimize bu ayrıcalığı sağlamak istiyoruz, önceliği onlara vermek istiyoruz” dedi.  


Web: http://www.varyap.com/Işıl Seren KESKİN/Emlakansiklopedisi.com