Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Varyap Yalıkavak Projesi ay sonunda satışta!

Varyap, Bodrum’un Tilkicik Koyu’nda yeni projesi “Varyap Yalıkavak”ı hayata geçiriyor. Projenin tanıtımı Eylül ayı sonunda gerçekleştirecek..


Varyap, Bodrum’un Tilkicik Koyu’nda yeni projesi “Varyap Yalıkavak”ı hayata geçiriyor. Projenin tanıtımı Eylül ayı sonunda gerçekleştirecek.  


“Varyap Yalıkavak”, dünyaca ünlü bir otelin yanı sıra sınırlı sayıda satışı yapılacak rezidans üniteleri ve plajı ile ön plana çıkıyor.


Varyap, lansman öncesi rezidans projelerine gelen yoğun talep üzerine, bayram süresince  Varyap  dostlarına ve Bodrum severlere öncelik tanımak için etkinlikler gerçekleştirecek. Düzenlenecek etkinlikler kapsamında, projenin yer aldığı arsada misafirlere gün batımı saatlerinde unutulmaz bir deneyim ve ayrıcalık sağlanacak. 


Varyap CEO’su Mehmet Erdinç Varlıbaş, projeye ilişkin yaptığı açıklamada "Uzun zamandır hazırlığını yürüttüğümüz projedeki satışa sunulacak rezidans ünitelerine özel etkinlikler planlıyoruz. Rezidanslarımızın sınırlı sayıda olması ve yurtdışı müşterilerimizden gelen yoğun talep üzerine, bayram döneminde, Varyap dostlarına ve Bodrum severlere öncelikli seçim hakkı tanımak istiyoruz. Projenin en değerli rezidans bloğunu öncelikle satışa sunacağız ve bunu çok özel fiyat ve ödeme koşulları avantajını sağlayarak yapacağız. Burası Bodrum'da eşine az rastlanır özellikte bir arsa. Varyap Yalıkavak  üstün nitelikli bir proje ve az sayıda üniteye sahip. Varyap ile uzun yıllar bağ kurmuş müşterilerimize bu ayrıcalığı sağlamak istiyoruz, önceliği onlara vermek istiyoruz” dedi.  


Web: http://www.varyap.com/