Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Verra Suites Beykoz görücüye çıktı!

Ankara merkezli Tüfekçioğlu Grup, İstanbul’da ilk konut projesi olan Verra Suites Beykoz projesini inşa ediyor. Projede konutlar 1.9 milyon TL'den başlayan fiyatlarla satışa çıktı..


Ankara merkezli Tüfekçioğlu Grup, İstanbul’da ilk konut projesini inşa ediyor. Tabanlıoğlu Mimarlık imzası taşıyan 100 milyon TL’lik yatırım değerine sahip ‘Verra Suites Beykoz’ projesine start veren şirket, projenin satışlarına başladı. Projede yer alan konutların fiyatları 1.9 milyon TL'den başlangıç gösteriyor.


inşaat, eğitim ve mobilya sektöründe 53 yılı aşkın bilgi birikimi ve tecrübeye sahip Tüfekçioğlu Grup, özellikle kamu kuruluşları üst yapı ihalelerindeki başarılı işleriyle biliniyor. Mobilya sektöründe de yurt içinde birçok prestijli otel, yurt ve konut projesine imza atan grup, ABD, Suudi Arabistan, Rusya, Azerbaycan, Kazakistan, Nijerya, Belarus ve Irak pazarlarına da mobilya ihracatı yapıyor.


‘Verra Suites Beykoz’ projesinin bugün gerçekleşen basın toplantısında açıklamalar yapan Tüfekçioğlu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Yücel Tüfekçioğlu, “Grup olarak her zaman ülke ekonomisine katma değer sağlayacak yatırımlara öncelik verdik. Faaliyet gösterdiğimiz her sektörde güven ve kalitemizden ödün vermemenin haklı gururunu yaşıyoruz. Türkiye ekonomisinin geleceğine ve konut sektöründeki büyüme potansiyeline duyduğumuz güvenle gelecek dönemde de yatırımlarımıza aynı hızla devam edeceğiz” dedi.


Verra Suites Beykoz görücüye çıktı!


Toplantıda, ‘Verra Suites Beykoz’ projesinin detayları hakkında bilgiler aktaran Tüfekçioğlu, “İnşaat sektöründeki yenilikçi yaklaşımımızı artık  Ankara  dışındaki şehirlerde de tüketiciler ile buluşturmak istiyoruz. Bu nedenle de İstanbul’un en güzel semtlerinden biri olan Beykoz’un çok özel bir lokasyonunda ‘Verra Suites Beykoz’u Tabanlıoğlu Mimarlık tasarımıyla hayata geçiriyoruz. Lüks ve kaliteli yaşamın kapılarını aralayacak olan ‘Verra Suites Beykoz’ projemiz 3 blok halinde deniz ve orman manzarasına hakim şekilde yükseliyor. Projemiz denizle orman arası manzaradan çok daha fazlası bir konumda bulunuyor. Yatay bir mimari ile tasarlanan butik bir proje olan ‘Verra Suites Beykoz’da, birbirini görmeyen 140 metrekare ile 337 metrekare aralığında değişen 2+1, 3+1 ve 4+1, bu dairelerin yanı sırada buçuklu daire alternatiflerinden oluşan farklı tasarımlı 26 daire mevcut. Projemizde her daireye özel yeşil alan bulunuyor. Ayrıca son katlardaki dairelerimiz geniş terasları ve jakuzileriyle dikkat çekiyor. Teslimlerimizi ise 18 ay içerisinde gerçekleştirmeyi planlıyoruz” dedi. 


Verra Suites Beykoz görücüye çıktı!


Toplantıda, Tabanlıoğlu Mimarlık olarak ‘Verra Suites Beykoz’ projesinin tasarımına imza atmaktan dolayı duydukları mutluluğu da ifade eden Tabanlıoğlu Mimarlık ortaklarından Melkan Gürsel de, şunları aktardı:


“Tüfekçioğlu Grubu ile birlikte hayata geçirdiğimiz çok özel bir proje olan ‘Verra Suites Beykoz’un ana fikri her bir konutun, diğerlerinden faklı plan ve özellikleriyle, sahibinin yaşam biçimine özel olması. Konutların her birinin geniş açılarda Boğaz ve orman manzarasına sahip olması amacıyla bloklar en hakim açıları sağlayacak eksenlerde araziye yerleştirildi. Manzara ve doğa ile içiçe bir iç mekan anlayışıyla, tüm birimler gündüz-yoğun ve gece-yoğun kullanım işlevlerine göre planlandı. Bu iç mekan kurgusunun mimari yansıması olarak teras ve balkonların farklı noktalarda kazandırdığı hareket sayesinde, dinamik bir cephe elde edildi.”


Verra Suites Beykoz görücüye çıktı!