Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

VIADMC

Bayraktar İnşaat tarafından kurulan VIA Geliştirme & Yönetim çatısı altında oluşturulan firmadır. VIALAND ve Via/Port Venezia gibi büyük çapta deneyim ve iş gücü gerektiren projeleriyle önemli yükleri taşıyan VIADMC; MAC Enerji ile de enerji sektöründe varlığını sürdürmektedir.VIADMC

VIADMC iştirakleriVIADMC’nin tarihçesi nedir?


Bir aile şirketi olarak 1953 yılında Ankara’da kurulan Bayraktar İnşaat, bugüne kadar Türkiye genelinde 100'ü aşkın projeye imza atmıştır. 1996 yılında Bayraktar Kardeşler İnşaat Taahhüt Ticaret A.Ş. olarak kurumsal bir yapıya geçmiştir. Kurulduğu günden bugüne, edindiği bilgi birikimi ve tecrübesiyle yenilikçi projelere imza atan Bayraktar'ın başarısının altında; verimli iş gücü, ileri teknoloji, yeniliğe ve gelişime her zaman açık olmak yatmaktadır.


Bu prensiplerle 2008 yılında VIA Geliştirme & Yönetim çatısı oluşturulmuştur. Enerjiden inşaata, gayrimenkul yönetiminden perakende ve alışveriş merkezleri yönetimine, turizmden sağlık kulübü işletmeciliğine kadar birçok alanda faaliyet gösteren VIADMC; hem ülke genelinde beğeni toplayan birçok projesinin, hem de ortak girişim anlayışıyla üretilen karma projelerinin yönetiminde aktif bir şekilde rol almaktadır.VIADMC neler yapıyor?


Hayata geçen her projenin başarısına bakıldığında “Doğru Yerde, Doğru Zamanda, Doğru Proje” kavramının, profesyonel iş anlayışıyla, başarılı süreç yönetiminin, kusursuz birleşimi gözlemlenmektedir. VIADMC; Crowne Plaza Istanbul Asia, Via Port Houses & Suites ve Via Port Alışveriş Merkezi'ni barındıran Via/Port Istanbul Asia projesi ile Türkiye'nin en değerli üç yatırımı arasındadır.


VIALAND ve Via/Port Venezia gibi büyük çapta deneyim ve iş gücü gerektiren projeleriyle önemli yükleri taşıyan VIADMC; MAC Enerji ile de enerji sektöründe varlığını sürdürmektedir.VIADMC yönetiminde kimler var? 


Coşkun BAYRAKTAR - Yönetim Kurulu Başkanı


Tayfun DÖŞKAYA - İcra Kurulu Başkanı


İsmail TUNA - Mali İşler Genel Müdürü


Fatih KUL - Yeni Projeler Koordinatörü


Murat YETİŞGEN - Otel Genel Müdürü CROWNE PLAZA ISTANBUL ASIA


Oğuz ISIGÖLLÜ AVM Genel Müdürü VIA/PORT AVM Gayrimenkul Geliştirme Direktörü VIADMC


Mohammed Bin N. AL-SAEED Körfez ve Orta Doğu Ülkeleri Gayrimenkul Direktörü VIADMC


Mehmet ERZURUM İşletme Müdürü SERENITA FITNESS & SPA


Atilla ÖZEL Operasyon Müdürü MAC ENERJİVIADMC hangi ödüllerin sahibi olmuştur?


VIADMC - Dünya Gazetesi Onur Podyumu Yılın Girişimcisi Ödülü Coşkun Bayraktar


Viaport Houses & Suites - Türkiye'nin En Başarılı 3. Emlak Yatırımı-  Hürriyet Emlak, Capital, Silverline, Ekonomist ve Maison Grançaise değerlendirdi


Viaport Outlet Shopping - ICSC - Yılın En İyi Outleti Finalist


VIADMC - Ekonomist Dergi İş Dünyası 2009 - Yılın Girişimcisi Ödülü Coşkun BayraktarVIADMC iştirakleri hangileridir? 

 

PROJE ADI VIA/PORT VENEZIA

YATIRIMCI BAYRAKTAR & GÜRSOY

AÇILIŞ TARİHİ 2014

KONSEPT KONUT, AVM, OFİS

KONUT SAYISI 2.400

OFİS ALANI 50.000 M2

AVM ALANI 80.000 M2PROJE ADI VIALAND

YATIRIMCI GURSOY & BAYRAKTAR

AÇILIŞ TARİHİ NİSAN 2013

KONSEPT YAŞAM MERKEZİ

AVM ALAN 350.000 M2

TEMAPARK 200.000 M2

OTEL ALANI 40.000 M2

SEHİR PARKI 100.000 M2


BIGGMALL: Keyifli alışverişin yeni adı Biggmall’da, aileniz ve eviniz için aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. Dünyaca ünlü kozmetik, giyim, ayakkabı, çanta ve ev tekstili markaları bir arada sunuluyor. Hollywood yıldızlarının tercih ettiği markaları da ayağınıza getiren Biggmall, yıl boyu indirimli fiyatlarla size ve ailenize avantajlı alışveriş deneyimini yaşatacak.

www.biggmall.com.trVIADMC iletişim bilgileri nelerdir?


Adres: Yenişehir Mh. Dedepaşa Cd. No:19 Kurtköy, Pendik – İstanbul / TURKEY

T: +90 216 696 10 01

F: +90 216 696 10 02

Web: www.viadmc.com