Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Vira İstanbul’da aylık 2 bin TL’den başlayan taksitlerle!

Gül Proje’nin, ‘Vira İstanbul’da hayata geçirdiği ve konut sahibi olmayı kolaylaştıran yeni kampanyası yoğun ilgi görüyor..


Gül Proje’nin, ‘Vira İstanbul’da hayata geçirdiği ve konut sahibi olmayı kolaylaştıran yeni kampanyası yoğun ilgi görüyor. 


Gül Proje’nin ‘Vira İstanbul’da ev sahibi olmak kiracı olmaktan daha kolay’ sloganıyla lanse edilen ve aylık 2 bin TL’den başlayan taksitler ile avantajlı fiyatlar sunan kampanyasına yatırımcılardan yoğun talep geliyor. Gül Proje,  Vira İstanbul’da hayata geçirdiği kampanyası ile yeni bir rekora daha koşuyor. 


Kiracı olmaktan daha kolay…

Gül Proje’nin, Beylikdüzü Belediyesi ile birlikte hayata geçirdiği ‘Vira İstanbul’da başlattığı kampanyayla yatırımcılarını kira öder gibi ev sahibi yapıyor. Kampanyaya göre; peşin ödemede yüzde 15 indirim ve aylık 2 bin TL’den başlayan taksitlerle ev sahibi olmak mümkün hale geliyor. Gelen yoğun talep üzerine 2016 Aralık sonuna kadar uzatılan kampanya ile Vira İstanbul'da daire fiyatları ise 264 bin TL’den başlıyor. 


Bir yandan inşaat sektöründeki değişikliklere ayak uydurmaktan öte, sektöre öncülük eden bir değer olarak geliştirdiği prestijli projelerle bir yanda da ev sahibi olmayı kolaylaştıran kampanyaları ile adından söz ettiren Gül Proje, ‘Vira İstanbul’un inşa çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Vira İstanbul yatırımcılar tarafından Beylikdüzü’ nün en cazip projesi olarak gösteriliyor. 


Ulaşım olanaklarıyla da dikkat çeken ‘Vira İstanbul’ E-5 karayoluna 2 dakika, sahile ise 3 dakikalık mesafede yer alıyor. Projede yer alan konutların yüzde 60'ı ise ikinci kattan itibaren deniz görüyor.


Toplam 1.156 konut ve 39 ticari birime ev sahipliği yapan ‘Vira İstanbul, 92 bin m2 büyüklüğündeki bir arazi içerisinde hayata geçiyor. Toplam 17 bloktan oluşan ‘Vira İstanbul’, 70- 200 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1’lerden oluşan geniş daire seçenekleri sunuyor. Sakinlerine hareketli ve geniş sosyal imkanlar sunan ‘Vira İstanbul’da,  arazinin 74 bin 500 metrekaresi yani yüzde 81'i yeşil alanlara ayrılmış durumda. 


Projede yer alan 27 bin metrekarelik alanda ise basket sahaları, tenis kortları ve teras gibi donatılar yer alıyor. Eğitim vadisinin hemen yanı başında yer alan ‘Vira İstanbul’ Anadolu ve Fen liseleri dahil birçok eğitim kurumuna oldukça yakın konumda bulunuyor. 


Web: http://viraistanbul.com.tr/