Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Vira İstanbul'da aylık 2 bin TL’ye ömür boyu konfor!

Gül Proje, Beylikdüzü Belediyesi ile birlikte hayata geçirdiği ‘Vira İstanbul’da başlattığı kampanyayla yatırımcılarını kira öder gibi ev sahibi yapıyor.


Gül Proje, konut sahibi olmayı kolaylaştıran kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. ‘Yarını bugünden inşa etme’ vizyonuyla yola çıkan Gül Proje, Beylikdüzü Belediyesi ile birlikte hayata geçirdiği ‘Vira İstanbul’da başlattığı kampanyayla yatırımcılarını kira öder gibi ev sahibi yapıyor. 


‘Aylık 2 bin TL’ye ömür boyu konfor’ sloganıyla lanse edilen kampanyaya göre; peşin ödemede yüzde 15 indirim ve  aylık 2 bin TL’den başlayan taksitlerle ev sahibi olmak mümkün hale geliyor. Kampanya, 1 Kasım tarihine kadar bir ay boyunca geçerli olacak. 


İnşaat sektöründeki değişikliklere ayak uydurmaktan öte, sektöre öncülük eden bir değer olarak geliştirdiği prestijli projelerle adından söz ettiren Gül Proje, yatırımcılar tarafından Beylikdüzü’nün en cazip projesi olarak gösterilen ‘Vira İstanbul’un inşa çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Ulaşım olanaklarıyla da dikkat çeken ‘Vira İstanbul’ E-5 karayoluna 2 dakika, sahile ise 3 dakikalık mesafede yer alıyor. Projede yer alan konutların yüzde 60'ı ise ikinci kattan itibaren deniz görüyor.


Daire fiyatları 252 bin TL'den başlıyor


Toplam 1.156 konut ve 39 ticari birime ev sahipliği yapan ‘Vira İstanbul, 92 bin m2 büyüklüğündeki bir arazi içerisinde hayata geçiyor. Toplam 17 bloktan oluşan ‘Vira İstanbul’, 70- 200 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1’lerden oluşan geniş daire seçenekleri sunuyor. Sakinlerine hareketli ve geniş sosyal imkanlar sunan ‘Vira İstanbul’da,  arazinin 74 bin 500 metrekaresi yani yüzde 81'i yeşil alanlara ayrılmış durumda. 


Projede yer alan 27 bin metrekarelik alanda ise basket sahaları, tenis kortları ve teras gibi donatılar yer alıyor. Eğitim vadisinin hemen yanı başında yer alan ‘Vira İstanbul’ Anadolu ve Fen liseleri dahil birçok eğitim kurumuna oldukça yakın konumda bulunuyor. ‘Vira İstanbul'da daire fiyatları ise 252 bin TL’den başlıyor. 


Web: http://www.viraistanbul.com.tr/