Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

We Haliç'te 219 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

Ilgın İnşaat tarafından hayata geçirilen WeHaliç projesinde lansman öncesi 219 bin liradan başlayan avantajlı fiyatlarla ev sahibi olma fırsatı sunuluyor.


Ilgın İnşaat, tarihi yarımadada yaşayarak, gerçek İstanbul’u ruhunda hissetmek,  her sabah ‘Altınboynuz’ Haliç manzarasında uyanmak isteyenler için WeHaliç projesiyle kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Temelleri Ekim 2016 tarihinde atılan bin 87 konutluk dev proje WeHaliç’telansman öncesi fiyat avantajı sürerken, projede kısa bir süre daha 219 bin liradan başlayan fiyatlarla ev sahibi olma fırsatı sunuluyor. Üstelik 1.2 milyar liralık büyüklüğe sahip We Haliç karma yaşam projesi, tarihi yarımada ve Haliç’in de yeni sembolü olmaya hazırlanıyor. 


Bölgesindeki Dönüşümün Öncüsü

WeHaliç projesi bölgedeki dönüşümün de öncüsü oluyor. İstanbul’un en eski ilçelerinden Gaziosmanpaşa’nın yüzde 50’sinin dönüşümü planlanırken, ilçenin dönüşümdeki büyük atağının ilk ve en önemli adımı We Haliç projesiyle atılıyor.


Haliç’ten başlayıp tarihi yarımada ve Boğaziçi’ne kadar geniş bir alanı gören We Haliç, gerçek İstanbul’u yaşamak isteyen yerli ve yabancı yatırımcıları kendisine çekiyor.

Proje, Eyüp Sultan Cami’nin mistik havasını, Pierre Loti tepesinin büyüleyici meltemini yaşatan, Topkapı Sarayı’ndan Sultanahmet Camii’ne, Galata Kulesi’nden Süleymaniye’ye İstanbul’un sembol güzelliklerinin hepsinin saklı olduğu eşsiz bir bölgede yükseliyor. 


İki Yeni Metro Hattıyla Ulaşımı Rahat

Özellikle toplu taşıma imkanlarının zenginliği, WeHaliç’te yaşayacak olanlara ulaşımda rahatlık ve konforu sağlıyor. WeHaliç projesi, 2017 ve 2019’de devreye girecek olan 2 yeni metro hattına ve Haliç Tramvay hattı istasyonlarına yakın bir konumda yükseliyor.


Alışveriş merkezleri, hastaneler ve üniversitelerin yanıbaşında yer alan ve bu yönüyle canlı ve renkli bir sosyal yaşam ve alışveriş imkanı sunan WeHaliç projesi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından prestij caddesi ilan edilen İslambey Caddesinde konumlanıyor.  Bu caddeyi bir bulvara dönüştürecek olan WeHaliç, bölgeye çekeceği seçkin marka ve mağazalar, kafeler ve home ofislerle Gaziosmanpaşa’ya adeta bir Bağdat Caddesi hediye ediyor.


Uluslararası çevre dostu mahalle sertifikalarına (LEED-ND ve LEED GOLD) aday olan WeHaliç, WeMeydan konseptli 25 bin metrekarelik dev yeşil alanı ile adeta İstanbul’un içinde bir koru havası sunuyor. 


Tarihi yarımadanın merkezinde, 58 bin 800 metrekare arazi alanı üzerinde inşa edilen We Haliç projesinde bin 87 konut, 20 dükkan ve 36 ofis yer alıyor. We Haliç’te 1 0, 1 1, 2 1, 3 1 tipinde daireler bulunurken, dairelerin metrekare büyüklükleri 40,89 m2 ile 171,13 m2 arasında değişiklik göstermektedir. Wekonseptli konut, rezidence ve ofislerden oluşan karma yaşam projesinde fiyatlar 219 bin lira ile 958 bin lira arasında değişiyor. Mimari konsepti Tago Mimarlık tarafından tasarlanan ve Nisan 2017'de lansmanı yapılacak olan We Haliç satışları, Trump Towers Residence'ta bulunan ofisten yapılıyor.


WeFinans Modeliyle 2152 TL’den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Olma Fırsatı

Lansman öncesi fiyat avantajının devam ettiği WeHaliç’te alıcılara Ilgın İnşaat bünyesinde 36 aya kadar vade farksız taksitlendirme imkanı sağlanıyor.


WeFinans modeliyle farklı ödeme alternatifleri ortaya konularak,  alıcılara yüzde 30, yüzde 35, yüzde 50 peşinat seçenekleri sunuluyor. WeFinans modelinde 2152 liradan başlayan taksitlerle ev sahibi olunabiliyor.

WeHaliç projesinde 1 0 tipi dairelerin fiyatları 219 bin TL, 1 1 tipi dairelerin fiyatları 376 bin TL, 2 1 tipi dairelerin fiyatı 513 bin TL, 3 1 tipi dairelerin fiyatları da 783 bin TL’den başlıyor.


Proje Teslim Tarihi: 2020

Satış:Lansman öncesi devam Ediyor

İnşaat: Devam Ediyor.

Proje alanı: 58 bin 800 Metrekare

Yatırım Bedeli:1.2 Milyar Lira

Konut Sayısı: 1087

Metrekare Aralığı;40,89 m2 ile 171,13 m2

Ulaşım : 15 Temmuz Şehitler Köprüsüne 8 dk, Atatürk Havalimanı 10 dk, Eyüp Sultan Cami yürüyüş mesafesinde, Eminönü 5 dk, Sultanahmet 6 dk, Taksim Meydanı 6 dk, Mecidiyeköy 7 dk. 

Sosyal Tesisler:

Kapalı Havuz

Türk Hamamı

Fitness Center

Sauna

Kafeler

Spor ve oyun alanları

Yürüyüş ve bisiklet yolları

Süs havuzları


www.wehalic.com

Tel : 0 212 939 23 11


Önerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı