Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

We Haliç'te 48 ay vade farksız taksitle!

Kentsel dönüşüm kapsamında inşa edilen We Haliç projesinde fiyatlar 219 bin 800 TL'den başlıyor. 1.2 milyarlık yatırım değerine sahip We Haliç projesinde satış süreci devam ediyor.


Birbirinden iddialı ve farklı gayrimenkul projelerinin yapıldığı İstanbul’da konut projeleri Edirne ve Gebze sınırına dayandı. Projelerin çeşitliliği konut yatırımı yapmak isteyenler için farklı alternatifler sunulmasını sağlasa da, tarihi yarımadada konut sahibi olmak isteyenler aradıkları lokasyon, aradıkları mimari, manzara, tarihi ve mistik atmosferi ve aradıkları büyüklükteki projeyi bulmakta zorluk çekiyor.


Gerçek İstanbul tabir edilen tarihi yarımadada büyük arsa bulma sıkıntısı, kentsel dönüşümün hayata geçirilmesinde yaşanan sıkıntılar, İstanbul hayranlarının bugüne kadar kent çeperlerine yönelmesine neden oldu. Ancak Türkiye’nin sayılı müteahhitlerinden Ilgın İnşaat’ın İstanbul’daki ilk markalı konut projesi We Haliç, gerçek İstanbul’da,  Osmanlı mimarisi ile modern mimariyi buluşturan çizgisiyle, yarımadada ev sahibi olma arayışındakilere çözüm oluyor.


Gaziosmanpaşa Belediyesi işbirliği ile hayata geçen We Haliç projesi bölgedeki dönüşüme öncülük ederken, ülkedeki dönüşüme de örnek oluyor. 1.2 milyarlık yatırım değerine sahip We Haliç projesi, Türkiye’nin master planlı ilk kentsel dönüşüm projesi özelliği ile dikkat çekiyor. Merkeze Dönmek İsteyenler We Haliç Fırsatını Değerlendiriyor


We Haliç projesi hakkında bilgi veren We Ilgın Haliç A.Ş. Satış ve Pazarlama Koordinatörü İlhan Kaya lansman öncesi satışlarının gerçekleştirildiği projede bugüne kadar oturum amaçlı alım yapanların tarihi yarımadadan uzaklaşmak istemeyenlerden oluştuğunu, geçmişte civardaki ilçe ve semtlerde yaşamış ama bir nedenle Beylikdüzü, Bahçeşehir gibi uzak noktalara taşınan İstanbulluların da yeniden merkeze dönmek için We Haliç fırsatını değerlendirdiğini açıkladı.


We Ilgın Haliç A.Ş. Satış ve Pazarlama Koordinatörü İlhan Kaya,  “Gerçek İstanbul’u ruhunda hissetmek,  her sabah ‘Altınboynuz’ Haliç manzarasında uyanmak isteyenler için We Haliç kaçırılmayacak bir fırsat. Haliç’in yeni sembolü olmaya hazırlanan projemiz, Haliç’ten başlayıp tarihi yarımada ve Boğaziçi’ne kadar geniş bir alanı görüyor. Eyüp Sultan Cami’nin mistik havasını, Pierre Loti tepesinin büyüleyici meltemini yaşatan, Topkapı Sarayı’ndan Sultanahmet Camii’ne, Galata Kulesi’nden Süleymaniye’ye İstanbul’un sembol güzelliklerinin hepsinin saklı olduğu eşsiz bir bölgede yükseliyor. 2017 ve 2019’de devreye girecek olan 2 yeni metro hattına ve Haliç Tramvay hattı istasyonlarına yakın bir konumda yükselen proje, merkezj konumuyla We Haliç’lileri hem İstanbul’un canlı atmosferinde tutuyor, hem de kişi başı 23 metrekarelik yeşil alanıyla adeta şehrin dışındaki nefes alınacak bir vahada yaşadıklarını hissettiriyor” diye konuştu


Geçmişle Geleceği Harmanlayan Mimari Konsept 

Projenin mimarisinden de bahseden We Ilgın Haliç A.Ş. Satış ve Pazarlama Koordinatörü İlhan Kaya,  karma yaşam projesi We Haliç’in modern mimariyle inşa edilmekle birlikte cumbalı evler gibi özlenen Osmanlı mimarisinin de izlerini taşıyarak karma mimarisi ile geçmişle geleceği kombinlediğini, bunun da müşteriler tarafından yakın ilgi gördüğünü açıkladı.


Temelleri Ekim 2016 tarihinde atılan dev proje We Haliç’te lansman öncesi fiyat avantajı sürerken, projede kısa bir süre daha 219 bin liradan başlayan fiyatlarla ev sahibi olma fırsatı sunuluyor.

İstanbul’un en eski ilçelerinden Gaziosmanpaşa’nın yüzde yaklaşık 50’sinin dönüşümü planlanırken, ilçenin dönüşümdeki büyük atağının ilk ve en önemli adımı We Haliç projesiyle atılıyor. Uluslararası çevre dostu mahalle sertifikalarına (LEED-ND ve LEED GOLD) aday olan We Haliç, Türkiye’ye örnek bir çevre dostu mahalleyi ortaya çıkarmaya hazırlanıyor.


Alışveriş merkezleri, hastaneler ve üniversitelerin yanıbaşında yer alan ve bu yönüyle canlı ve renkli bir sosyal yaşam ve alışveriş imkanı sunan We Haliç projesi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından prestij caddesi ilan edilen İslambey Caddesinde konumlanıyor.  Bu caddeyi bir bulvara dönüştürecek olan We Haliç, bölgeye çekeceği seçkin marka ve mağazalar, kafeler ve home ofislerle Gaziosmanpaşa’ya adeta bir Bağdat Caddesi hediye ediyor.


58 bin 800 metrekare arazi alanı üzerinde inşa edilen We Haliç projesinde 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 tipinde daireler bulunurken, alıcılara We Ilgın İnşaat bünyesinde 48 aya kadar vade farksız taksitlendirme imkanı sağlanıyor. We Haliç projesinde 1+0 tipi dairelerin fiyatları 219 bin 800 TL, 1+1 tipi dairelerin fiyatları 398 bin 850 TL, 2+1 tipi dairelerin fiyatı 520 bin 138 TL, 3+1 tipi dairelerin fiyatları da 861 bin 493 TL’den başlıyor.www.wehalic.com

Tel: 0212 9392310