Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Westpark Outlet Ekim'de açılıyor!

Tankar Gayrimenkul Yatırım tarafından Ege'nin en büyük outlet ve eğlence merkezi olarak hayata geçirilen Westpark Outlet, kapılarını Ekim'de açacak..


Ege'nin en büyük outlet ve eğlence merkezi olarak kapılarını Ekim'de açacak Westpark Outlet'te, Ege'nin ilk akvaryumu yer alacak. 


Tankar Gayrimenkul Yatırım tarafından inşa edilen Ege'nin en büyük outleti Westpark Outlet'in lansmanı, Tankar Gayrimenkul Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Tan, Tankar Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Tan ve Yatırımcı Temsilcisi Selvin Gürhan'ın sunumuyla yapıldı.  240 milyonluk yatırımla hayata geçirilen, 65 bin metrekarelik kiralanabilir alana sahip, Ege'nin en büyük outlet ve eğlence merkezi olmayı hedefleyen proje, İzmir ve çevre illerde yaşayanlara ayrıcalıklar sunacak. 


Proje güçlü marka karması ve yarı açık mimari konseptiyle Türk ve dünya markalarına yer verecek. Outlette 155 mağaza, teraslı kafe ve restoranların yanı sıra bin 500 oturma kapasiteli yeme-içme alanı, çocuklar için eğlence ile oyun parkları, spor alanları ve 2 bin 500 kapasiteli otopark yer alacak.


Yeni Asır