Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Wings Towers – Kartal – Emin İnşaat Mühendislik

Emin İnşaat’ın Kartal’da hayata konumlandırdığı projedir. Wings Towers projesi, Kartal kentsel dönüşüm projesiyle hayata geçecek ve 2 yılda tamamlanacak. İşte Wings Towers’ta konutların metrekare fiyatı…Wings Towers – Kartal – Emin İnşaat Mühendislik
Wings Towers


Proje künyesi

Lokasyon: Kartal  

Toplam arsa:   6 dönüm

İnşaata başlama tarihi: Kentsel dönüşümde plana bağlı   

İnşaatı bitirme tarihi:   Başlangıcından itibaren 2 yıl sonra

Yatırım bedeli: 25 milyon TL 

Metrekare fiyatları: 4 bin TL - 6 bin TL arasında 


İletişim Bilgileri: 0216 442 68 17
Wings Towers nerede hayata geçiriliyor? 


Wings Towers'ın mimari de oluşturduğu üst standartı, Emin inşaatın şantiye tecrübesi ile hayata geçireceklerini kaydeden Bayram Türkmen, bu projenin bölge için yeni bir vitrin olacağını belirtti.Wings Towers’ı projesini hayata geçiren Emin İnşaat kaç yıldır sektörde?


Endüstriyel yapılarla inşaat sektöründe önemli bir oyuncu olarak ismini duyuran Emin İnşaat, özel konut projeleri ile sektördeki faaliyetlerini hızla sürdürüyor 


Habertürk Gazetesi’nin 21 Kasım 2013 tarihli haberine göre; fabrika, depo, iş merkezi gibi birçok ticari ve endüstri yapı konusunda projeler hayata geçiren Emin inşaat özel konut projeleri için kolları sıvamış durumda. İnşaat sektöründe 17 yıldır faaliyet gösteren şirket, İstanbul Anadolu yakasında, Pendik, Kartal, Maltepe semtlerinde modern projeler hayata geçirme hedefinde. Emin inşaatın bu zamana kadar hep nitelikli projeler içerisinde yer aldığını kaydeden şirketin yönetim kurulu başkanı Bayram Türkmen, özel konut alanında da bu çizgiyi sürdüreceklerini belirtti. Emin İnşaat hakkında detaylı bilgiler için tıklayın!Emin İnşaat’ın patronu, Wings Towers projesini nasıl anlatıyor?


Projemizdeki konutlar 2 blok içerisinde yer alacak. Açık ve kapalı yüzme havuzları, Klasik ve İtalyan 2 adet sauna, 1 adet buhar banyosu, Fin ve Türk hamamları, Tenis ve basketbol oyun alanları, Fitness Center, çocuk oyun ve eğlence alanları yer alıyor. Kat bahçeleri ile yüksek katlarda bile insanlara bahçe içerisinde yaşam alanları oluşturduk. 


Wings Towers'ın mimari de oluşturduğu üst standartı, Emin inşaatın şantiye tecrübesi ile hayata geçireceklerini kaydeden Bayram Türkmen, bu projenin bölge için yeni bir vitrin olacağını belirtti. 


Açık ve Kapalı Havuzları, spor ve etkinlik alanları ile modern hayatın tüm insani gereksinimlerinin Wing Towers de olacağını söyleyen Türkmen, Wings Towers sakinlerinin günün her dakikasını dolu dolu yaşayacaklarını belirtti. 


Wings Tovvers projesi mimari ve sosyal donatı alanları ile örnek bir proje. Çok yakında Wings Tovver projesine başlayacaklarını belirten Bayram Türkmen, bu proje ile sektöre yeni bir soluk getireceklerinin de altını çizdi.


Emin inşaat olarak biz endüstriyel yapı projelerimizi yaparken aynı zamanda özel konutlarda yaptık. Kartal ve Maltepe' de konut projeleri yapıp telim ettik. Şuan başlama için gün saydığımız Wings Tower ise bizim vitrin ve mega projemiz olacak. 


Wings Towers öncelikle mimari yapısı ve içerisinde yer alan yaşam alanları ile farkı ortaya çıkartan bir proje olacak. Wings Towers da konut alanlar sadece konut sahibi olmayacaklar, mutlu bir hayatın ve kaliteli bir yaşamın anahtarına sahip olmuş olacaklar. Kartal' da yapımına başlayacağımız projemiz ulaşım akslarına ve toplu taşımaya yakın bir lokasyonda olacak. Wings Towers da 1 + 1 den 3+ 1 e farklı m2’lerde daireler yer alıyor. Wings Towers iletişim bilgileri nelerdir?


Emin İnşaat Mühendislik ve Tur. Tic. Ldt. Şti.


Adres: Bağdat Cad. Tamirhane Durağı No:218 Erencöl Apartmanı Kat:1 Daire: 1 Cevizli - KARTAL / İSTANBUL

Tel: 0216 442 68 17, 0216 371 52 23, 0216 441 44 68

Fax: 0216 441 44 68

Gsm: 0532 612 06 76

E-Mail: info@eminmuhendislik.com

Web: www.eminmuhendislik.com